Magda Roman już jest gwiazdą?

przejdź do komentarzy
magda roman magda roman/Top Model TVN

Marcin Tyszka potwierdza, że opłacało się jej odejść z programu.

Kiedy Magdalena Roman odeszła z programu Top Model. Zostań Modelką zgodnie stwierdziłyście, że była to słuszna decyzja.

Fakt że modelka nie zgodziła się rozebrać przed kamerą nie zaszkodził, a pomógł jej w rozwijaniu swojej dalszej kariery.

Ostatnio pisałyśmy, że agencje z całego świata są zainteresowane współpracą z Magdą, a jej profil na portalu models.com cieszy się ogromną popularnością.

Dziś mamy dla Was kolejne rewelacje, których dostarczył nam sam Marcin Tyszka. Fotograf towarzyszył Magdzie w drodze do Hiszpanii, gdzie pozowała dla najbardziej znanego magazynu w tym regionie, Telva.


Na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych Marcin napisał:
Magda Roman wrzucona na głęboką wodę - pierszy raz leciala samolotem, pierwszy raz w ogóle wyjechała z Polski... iii doleciala .... zaczynamy sesje-:)
Magda poradziła sobie wczoraj świetnie na sesji - choć nie rozumiala co ludzie mówią, nad cialem musi jeszcze duuuuzo pracować, ale ekipa z Madrytu byla zachwycona - make up artists Pablo Iglesias - to najwieksza gwiazda hiszpanskiego swiata mody i jedyny makijażysta Penelope Cruz do wszystkich zdjęć i kampanii - miał milion pomysłów na Magde ... 12 świetnych zdjęć w jeden dzień - efekt juz w grudniu - a telefon pani Roman nie przestaje dzwonić...nawet sobie nie wyobrazacie jakie magazyny zaczynają się o nią ubiegać!


Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Magda Roman
Magda Roman

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!