Maffashion wywołała burzę na Instagramie (FOTO)

przejdź do komentarzy
maffashion maffashion/Instagram

Chodzi o nową ustawę aborcyjną...

Od jakiegoś czasu Internet huczy od rozmów na temat nowej ustawy aborcyjnej. Głos w tej sprawie zabierają gwiazdy filmu, artyści i oczywiście politycy.

Swoją opinię na ten temat postanowiła wyrazić również Maffashion. Na Instagramie blogerki modowej pojawiło się wymowne zdjęcie w koszulce z napisem My Body, My Choice.

Nie trzeba było długo czekać, by w komentarzach rozpętała się prawdziwa burza. Wśród fanek Maff są te, które podzielają opinię blogerki, jednak głos zabrały też te o skrajnie odmiennych poglądach.

Na wstępie zaznaczam #stopabortion bo to co kiedyś nie przychodziło ludziom do głowy teraz przechodzi na porządek dziecinny. To chore. (...) A jeśli dziecko poczęte zostaje przez gwałt to nie jest wina ani kobiety zgwałconej ani TYM BARDZIEJ dziecka. Połowa z was chce być modna A nawet nie wie jak proces aborcji wygląda. (...) Jest wiele par które chcą mieć dzieci A nie mogą. Wtedy nie tak dziewczyna urodzi, odda dziecko i "przybędzie się problemu" i wtedy ona znów wróci do dalszego chodzenia do czyjegoś łóżka A dziecko otrzyma to co najpiękniejsze można człowiekowi dać - życie. (...) Pomyślcie co będziecie popierać dopiero popierajcie... my body my choice?? Dziecko też ma ten choice. Też ma prawo żyć oddychać...


A w czym dziecko poczęte z gwałtu jest gorsze od Ciebie? czy ono jest czemuś winne? zawsze można takie dziecko oddać do adopcji, a nie od razu zabijać.. to że ktoś zabije swoje dziecko nie znaczy że nie będzie matką
- brzmiały komentarze.

Niektórzy powiedzieli nawet, że przez publikację tego zdjęcia Maff straci wielu fanów. Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Popieracie stanowisko blogerki?


#localheroes #girlsrock #mybodymychoice #PUSSYPOWER #warsaw

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)
Maffashion wywołała burzę na Instagramie (FOTO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!