Maffashion obraziła się na Jessicę Mercedes

przejdź do komentarzy
maffashion maffashion/Instagram

Rozpętała się wojna o...

To jedna z najbardziej absurdalnych kłótni, o jakich słyszeliśmy. Przy okazji pokazuje, jak bardzo przerażający i nastawiony na zysk jest świat blogerek modowych.

Oto o co pokłóciły się te najpopularniejsze: Maffashion i Jessica Mercedes.

Jess kilka dni temu obcięła włosy z czego zrobiła relację na swoim snapchacie. Okazuje się, że pomysł na skrócenie końcówek "ukradła" od Maff.

Wczoraj bardzo byłam zdenerwowana i bardzo przerażona samym faktem, że coś, co planowałam od dłuższego czasu i co chciałam Wam pokazać na fajnym video - to nagle Jess skróciła włosy! I moim zmartwieniem jest, że jejku, będą nas porównywać, masakra, już tego nie robię. I tak nie powinno być. Porozmawiałam z Jessiką. Miałyśmy naprawdę długą rozmowę.

Tak, jak ja się wczoraj poczułam, to dokładnie wiem, że Jessica poczułaby się w identyczny sposób, gdybym to ja obcięła włosy pierwsza.
- wyznała fanom Maff na snapie.


Nie obyło się bez wbicia szpilki:

Jess się zdarza powiedzieć na Snapie: "Ja pierwsza to, ja pierwsza to, ja pierwsza tamto, a ja to jedyna blogerka w Polsce, na świecie." I super, ja też mam długą listę rzeczy, które zrobiłam jako pierwsza, ale też tego za każdym razem nie podkreślam. Co nie znaczy na przykład, że tak nie jest.


Dramat!


Maffashion obraziła się na Jessicę Mercedes

Maffashion obraziła się na Jessicę Mercedes

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!