Maffasahion postawiła na mocną zmianę. Ma najmodniejszą fryzurę lata

przejdź do komentarzy
metamorfozy gwiazd metamorfozy gwiazd/AKPA, instagram

WOW!

Wielki powrót trendów z lat 90. lansują wszystkie najpopularniejsze celebrytki i instagramerki. Długie, satynowe spódnice, kolorowe makijaże, kapelusze, spodnie bojówki - to tylko niektóre z elementów ich stylizacji pojawiające się na zdjęciach. Ale największe zmiany to te, które dotyczą włosów. A w tym przypadku również nie brakuje inspiracji. Kolejną celebrytką, która zdecydowała się na wielką metamorfozę jest Maffashion.

Jedną z najnowszych fryzur, lansowaną przez stylistów jest Shaggy Hair, czyli mocno wycieniowane, pełne objętości włosy. Ale mimo kolejnych propozycji, ulubieńcem gwiazd wciąż pozostaje bob.

PATRYCJA KAZADI W NAJMODNIEJSZYM DODATKU DO WŁOSÓW. WYGLĄDA GENIALNIE!

To klasyczne już cięcie, na które skusiły się m.in. Kim Kardashian czy Kaja Gerber.Również polskie celebrytki chętnie eksperymentują z tą fryzurą. Chociaż zazwyczaj okazuje się, że to tylko tymczasowa zabawa wizerunkiem.

Kolejną gwiazdą, która dołączyła do miłośników boba jest Maffashion. Na jednym z jej ostatnich zdjęć pozuje w krótkich włosach, sięgających do połowy szyi. Ale nie tylko kształt fryzury wzbudza wielkie zainteresowanie wśród jej fanów, sam kolor włosów również jest jednym z najmodniejszych w tym sezonie.


Maffashion wybrała jasny, fioletowy odcień. Całość stylizacji dopełnia satynowa sukienka w zwierzęcy print i muszelkowa biżuteria. Fanom inluencerki bardzo spodobał się taki wizerunek, a wielu z nich namawiało celebrytkę, by zdecydowała się na stałą zmianę fryzury. A Wam jak się podoba w takich włosach?

KENDALL JENNER W KOŃCU POSTAWIŁA NA FRYZURĘ, KTÓRĄ JEJ SIOSTRY UWIELBIAJĄ OD LAT


Maffasahion postawiła na mocną zmianę. Ma najmodniejszą fryzurę lata

Maffasahion postawiła na mocną zmianę. Ma najmodniejszą fryzurę lata


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (3): sortuj
  • gość 04-07-19, 15:33 cytuj
    kolejna pseudocelebrytka?
  • gość 04-07-19, 10:56 cytuj
    Nie powinniście na miniaiturce dać bardziej aktualnego zdjęcia?
  • gość 04-07-19, 10:54 cytuj
    Przecież to peruka. Ona nosi albo doczepy albo peruki.