Maffashion wyjaśnia, dlaczego na zdjęciach ma okrągłą buzię

przejdź do komentarzy
maffashion maffashion/Fame/Flynet

"...dlaczego akurat dziś muszę wyglądać jak balon!"

Okrągła buzia Maffashion zawsze wzbudzała wiele emocji. Nie jest tajemnicą, że blogerka modowa obrabia swoje zdjęcia i za pomocą odpowiednich aplikacji wyszczupla twarz i powiększa oczy.

Teraz Julia postanowiła raz na zawsze uciąć plotki o obrabianiu zdjęć i postanowiła wyjaśnić powód swojej zmieniającej się buzi. Blogerka opublikowała zdjęcie (oczywiście ze ścianki), na którym jej twarz wygląda jak księżyc w pełni.

Czytaj także: Maffashion: real vs Instagram (FOTO)

Tak wlasnie, jeszcze kilka lat temu (zanim poszłam do dobrego endokrynologa) prezentowała sie moja #twarzopatelnia. Zaznaczę tylko, że moja waga nie przekraczała nigdy 51 kg. Niedoczynność tarczycy - z tą chorobą da się żyć (ludzie maja gorsze problemy) i nie jest aż tak straszna jeśli się o siebie zadba
- napisała.

Mimo, że moje hormony są juz lepiej uregulowane, nadal miewam dni(serie), w których czuje się #niefajnie. Jestem wtedy zła na cały świat dlaczego akurat dziś muszę wyglądać jak balon - każda kobieta wie co mam na myśli, jednak tu jest dodatkowy powód. Publikuje to zdjęcie bo może któraś z Was także zauważyła w swoim wyglądzie pewne zmiany. Zbadajcie się pod kątem tarczycy. Nawet profilaktycznie. Natomiast wszystkie te osoby, które się ze mną solidaryzują... przybijam piątkę, wiem co czujecie 💪🏼💋 Jestem z Wami! Dbajmy o siebie! PS Sa przypadki gdzie nedoczynności z nadczynność, zamienia się miejscami, a nawet choroba zanika ;) Dużo zdrowia Wszystkim!
- zakończyła wypowiedź.


#2011/12 Tak wlasnie, jeszcze kilka lat temu (zanim poszłam do dobrego endokrynologa) prezentowała sie moja #twarzopatelnia. Zaznaczę tylko, że moja waga nie przekraczała nigdy 51 kg. Niedoczynność tarczycy - z tą chorobą da się żyć (ludzie maja gorsze problemy) i nie jest aż tak straszna jeśli się o siebie zadba. Nieleczona może mieć poważne nawet śmiertelne skutki. Osoby cierpiące na problemy z tarczycą doskonale wiedzą jak przeszkadza ona w funkcjonowaniu. Pomijając wizualne aspekty, pojawiają się inne zmiany - objawy. Jest ich bardzo dużo. U każdego jednak to mocno indywidualna sprawa. W dniu kiedy odbierałam nagrody czułam się przeszczęśliwa, ale mój organizm chyba nie ☺️ Mimo, że moje hormony są juz lepiej uregulowane, nadal miewam dni(serie), w których czuje się #niefajnie. Jestem wtedy zła na cały świat dlaczego akurat dziś muszę wyglądać jak balon - każda kobieta wie co mam na myśli, jednak tu jest dodatkowy powód. Publikuje to zdjęcie bo może któraś z Was także zauważyła w swoim wyglądzie pewne zmiany. Zbadajcie się pod kątem tarczycy. Nawet profilaktycznie. Natomiast wszystkie te osoby, które się ze mną solidaryzują... przybijam piątkę, wiem co czujecie 💪🏼💋 Jestem z Wami! Dbajmy o siebie! PS Sa przypadki gdzie nedoczynności z nadczynność, zamienia się miejscami, a nawet choroba zanika ;) Dużo zdrowia Wszystkim!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)
#cute @patrycjadobrzeniecka.makeup 💋👍🏼 #dzialamy! #photoshooting #hair @emilzedhair SNAPCHAT MAFFASHION

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)
Maff wyjaśnia, dlaczego na zdjęciach ma okrągłą buzię

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!