Maff o powiększaniu ust: Zauważyli to Ci, którzy przeczytali o tym na portalach!

przejdź do komentarzy
maffashion maffashion/Instagram/Newseria

"Kilka osób pisało, że teraz wyglądam gorzej, sztucznie."

Maffashion jakiś czas temu przyznała, że postanowiła powiększyć sobie usta. A dokładniej - górną wargę. Jej obserwatorzy zastanawiali się po co to zrobiła, skoro jej usta wyglądały całkiem nieźle... Jak przyznała blogerka - zrobiła to dlatego, bo "miała na to ochotę". Teraz, kilka tygodni później, opowiedziała o tym agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

ZOBACZ: MAFFASHION ZARĘCZYŁA SIĘ W NOWYM JORKU?

Blogerka nie od dziś lubi eksperymentować. Zazwyczaj jednak bawi się modą, nie swoim wyglądem. Ostatnio postanowiła zaszaleć i zafarbowała włosy na platynowy blod.

– Włosy są jaśniejsze. Wróciłam do bycia blondynką. Byłam blondynką przez trzy lata w gimnazjum – mówi Julia Kuczyńska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Ostatnio poszła o krok dalej. Poddała się zabiegowi korekty ust, aby wyrównać ich nieznaczną dysproporcję – z jednej strony jej górna warga była bowiem minimalnie mniejsza.

– Wiadomo przez pierwsze tygodnie opuchlizna była widoczna i może faktycznie te usta wydawały się większe, ale teraz, kiedy to wszystko zeszło, to mało kto widzi znaczącą różnicę – mówi Julia Kuczyńska.

Wyznanie blogerki nie mogło przejść bez echa...

– Kilka osób pisało, że teraz wyglądam gorzej, sztucznie – mówi Julia Kuczyńska.

Blogerka twierdzi, że komentatorki często krytykowały efekt zabiegu pod zdjęciami Kuczyńskiej opublikowanymi nawet kilka miesięcy temu.

– Tak naprawdę nie wiedzą, kiedy one są powiększone, a na których zdjęciach nie – mówi Julia Kuczyńska.

ZOBACZ: PARSKNIECIE ŚMIECHEM, GDY ZOBACZYCIE TE ZDJĘCIA MAFFASHION NA JEJ FACEBOOKU

A Wy? Widzicie różnicę?#newpost #comingsoon #maffashioninNYC #hair @gaba_hair @milekdesign

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)#stylist @bartek_indyka #makeup @betixmilczarek #hair @sylwia.habdas #ph @maciejnowak COMING SOON

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)#noweprofiloweFB 😊👍🏼 Dziekuje za wszystkie poprzednie opinie i komentarze :)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!