Made by you - niecodzienna dawka kreatywności!

przejdź do komentarzy
made by you made by you/mat. prasowe

Warsztaty Made by you zaczynamy w najbliższą sobotę!

Macie już plany na najbliższe trzy dni? Nie? A co powiecie na kreatywne spędzenie weekendu? Już od jutra bowiem Converse wraz z i-D oddadzą w ręce artystów oraz miłośników kreatywnych działań wnętrza jednej z warszawskich przedwojennych kamienic. Aż do poniedziałku każdy z Was będzie mógł zapoznać się z niecodziennymi pomysłami czołowych przedstawicieli polskiej sztuki, posłuchać nowych brzmień, wziąć udział w artystycznych warsztatach i uwiecznić na fotografii portret swoich ukochanych Chuck’ów!

Projekt to wspólna inicjatywa marki Converse oraz magazynu i-D, którzy razem z artystami kontynuują tworzenie galerii Made by you, będącej częścią kampanii pod tą samą nazwą. Warto dodać, że Made by you jest również podziękowaniem skierowanym bezpośrednio do fanów marki, którzy od lat wybierają sneakery Chuck Taylor i w nich wyrażają swoją kreatywność.

A co czeka nas w trakcie tej edycji Made by you? Maurycy Gomulicki, Rafał Dominik oraz Gregor Różański, czyli jedni z najbardziej intrygujących polskich twórców zaprezentują swoje artystyczne wizje. Jeśli więc jesteście ciekawi, jak wypełnią kilkusetmetrową, surową przestrzeń w centrum Warszawy, wpadajcie do przestrzeni Converse! Koniecznie też zabierzcie ze sobą swoje Chuck’i i przyłączcie się do tworzenia galerii Made by you!

Więcej szczegółów o wydarzeniu znajdziecie na Facebooku!.

Program wystawy "Made by you"

Otwarcie galerii Made by you i spotkanie z artystami odbędzie się w sobotę, 24 października, o godz. 17:00 we wnętrzach przedwojennej kamienicy przy ul. Kredytowej 9 w Warszawie (wejście przez klubokawiarnię Miłość). Ekspozycja będzie otwarta do poniedziałku - 26 października do godz. 21:00. Wstęp wolny!

Podczas trzech dni działania wystawy (24-26 października) na odwiedzających czekać będzie mnóstwo kreatywnych i angażujących aktywności, m.in. z pracami ilustratorki Mileny Liebe. Dla fanów nowych brzmień również przygotowano coś specjalnego. Przez cały czas trwania wystawy, w mobilnym foto-studio każdy z gości będzie miał możliwość wykonania portretu ulubionych Chuck’ów. Warunek jest jeden – trzeba wziąć je ze sobą!


Szczegóły na temat tego, jak zdobyć wejściówki na koncerty oraz na temat całego wydarzenia znajdziecie na Facebooku!

Kim są artyści zaangażowani w projekt?

Artyści zaangażowani w projekt to wyjątkowe indywidualności, prezentujące odmienne style i formy wyrazu.

Maurycy Gomulicki, autor instalacji plastycznych i krótkich form filmowych, a poza tym zdeklarowany hedonista, fotograf, kolekcjoner oraz antropolog kultury stworzy wielkoformatowy mural.

Z kolei Rafał Dominik, miłośnik eksperymentów, założyciel artystycznego projektu Mebleks, zespołu disco-polo Galactics, autor wystawiany w największych polskich galeriach sztuki współczesnej, zaprezentuje nowoczesną popartową instalację.

Z wymagającym wnętrzem kamienicy zmierzył się również Gregor Różański, artysta multimedialny. W swoich działaniach koncentruje się na współczesnych mu zjawiskach i kontekstach. Gościom wystawy zaprezentuje instalację przestawiającą kakofonię oraz chaos współczesnego świata.

Alo Wala z to wokalistka o bengalsko-indyjskich korzeniach, która śpiewa i rapuje, inspirując się cumbią, włoskim gangsta rapem oraz mieszanką electro i hip-hopu. Każdemu z jej koncertów towarzyszą szalone wizualizacje.

Więcej na www.converse.pl

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!