Maciek Sieradzky przenosi butik na Mokotowską!

przejdź do komentarzy
maciej sieradzky maciej sieradzky/Facebook

Kolejny sukces młodego projektanta.

Uczestnicy pierwszej edycji Project Runway naprawdę wysoko postawili poprzeczkę swoim następcom. Każde z trójki finalistów może pochwalić się sukcesami na swoim koncie już po emisji show. Nie znikają także z mediów. Ostatnio Kuba Jacob Bartnik zaskoczył wszystkich opisem swojej nowej kolekcji... Z kolei Maciek Sieradzky podjął się współpracy z La Manią.

ZOBACZ TEŻ: Kuba Jacob Bartnik zaskakuje opisem swojej nowej kolekcji...

Nie jest to jedyne większe wydarzenie w życiu młodego projektanta, którym może się zawodowo pochwalić. Okazuje się, że artysta naprawdę rozwiną skrzydła w modowym biznesie.

Część z Was na pewno pamięta wielkie otwarcie butiku Dzky., które Maciek świętował w sierpniu zeszłego roku. Wygląda na to, że już wkrótce czeka go powtórka z tej rozrywki! A to za sprawą przenosin. Dodajmy, że bynajmniej nie byle jakich...

Projektant porzuca modowe gniazdko, w którym urzędował przez ostatnie miesiące na placu Trzech Krzyży. Kolejna lokalizacja sama przez się świadczy najlepiej o sukcesie... Maciek przenosi się na ulicę Mokotowską!

Tym samym dołączył do grona innych znanych marek, które możemy tam znaleźć. Swój butik ma tam m.in. Maciej Zień. Przypomnijmy, że Zosia Ślotała zdradziła, że to właśnie w ten rejon najchętniej udaje się po modowe zdobycze dla siebie.

Maćkowi gratulujemy kolejnego sukcesu!


Maciek Sieradzky przenosi butik na Mokotowską!

Maciek Sieradzky przenosi butik na Mokotowską!

Stary butik Maćka Sieradzkyego na placu Trzech Krzyży
Maciek Sieradzky przenosi butik na Mokotowską!

Maciek Sieradzky przenosi butik na Mokotowską!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!