Luxuria Astaroth założyła bloga modowego (FOTO)

przejdź do komentarzy
luxuria astaroth luxuria astaroth/Instagram

Będzie konkurencją dla Maff i Jessiki?

Luxuria Astaroth nie zamierza marnować popularności, jakiej przyniosły jej teledyski Donatana i robi to, na co teraz jest niesłychany popyt: zakłada bloga modowego!

Już jakiś czas na swoim Instagramie podzieliła się z fanami swoim pomysłem. (Luxuria Astaroth zasili szeregi blogerek modowych?! (FOTO)) Nie trzeba było długo czekać, by pierwsze stylizacje ujrzały światło dzienne.

Luxuria Astaroth – Bohaterka siedmiu teledysków Donatana ma 19 lat i jest modelką z kilkuletnim doświadczeniem. Na swoim koncie ma wiele kampanii dla marek odzieżowych oraz kosmetycznych a w tym okładkę dla Playboy’a. Ambitne plany są dla niej siłą napędowa, a wariacja i kreatywność pozwalają jej przetrwać. Lubiąca przygodę, otwarta i o przyjacielskim usposobieniu nie przestaje realizować marzeń.
- mówi opis na stronie.

Jak widać na zdjęciach, blog utrzymany będzie w mrocznym klimacie, a stylizacje na nim prezentowane będą kobiece i seksowne. Będziecie śledzić poczynania nowej blogerki modowej?

Bloga Luxurii znajdziecie pod adresem: www.blogluxuria.pl


A kto nie widział tego zapraszam na mojego świeżo powstałego bloga! BLOGLUXURIA.PL Oglądajcie, komentujcie, zadawajcie pytania i czekajcie na kolejne posty! www.blogluxuria.pl💖

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Luxuria🌙Astaroth (@percellocometes)🎁

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Luxuria🌙Astaroth (@percellocometes)Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!