Łukasz Jemioł zaprojektował ubranie dla Klary Lewandowskiej (FOTO)

przejdź do komentarzy
Łukasz jemioł Łukasz jemioł/KAPIF

Internauci: "Bez szału".

Klara Lewandowska i brzuch Anny Lewandowskiej to temat numer jeden w plotkarskiej plasie. Sytuację nakręcają także gwiazdy, celebryci i projektanci, którzy zabierają głos w sprawie "porodu roku" i bez przerwy obsypują Lewandowskich prezentami.

Czytaj także: Maja Bohosiewicz pisze o brzuchu Anny Lewanowskiej

Tym razem dla Klary zdecydował się zaprojektować Łukasz Jemioł. Co? Mała Lewandowska otrzymała od niego spersonalizowaną, czerwoną bluzę z kapturem okraszoną napisem First LOVE.

FIRST LOVE For #Klara ❤ congratulation @_rl9 & @annalewandowskahpba special #personalized #musthave #blouse #girlpower 👌🏻 #jemiolcom
- podpisał zdjęcie swojego nowego projektu.

Czytaj także: MŁYNARSKA DOŁĄCZA DO KRYTYKI LEWANDOWSKIEJ: CHYBA TEGO NIE KUPUJECIE!


Mimo że większość Internautów piała z zachwytu nad nowym projektem Jemioła, zdarzyli się ci, co orzekli, że bluza jest bez szału.

Zwykła bluza z beznadziejnym napisem.
Wow ale wybitny projekt
To chyba bardziej dla chłopca...


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość: ojciec 25-06-17, 08:28 cytuj
    Nie rozumiem tylko, po co to oburzenie. Normalne, troskowe i opiekuńcze kobiety zostają z dzieckiem do roku życia maluszka. Lewandowska po miesiącu poszła do roboty, bo bała się, że wyleci z rynku. Obnaża swoje życie na społecznościówkach, więc dlaczego się dziwi, że ludzie ją hejtują. To przecież hipokryzja, ale jej życie. Chce uprawiać swoisty ekshibicjonizm, niech uprawia. Tylko czy dziecko kiedyś nie będzie miało do niej pretensji, jak stanie się pośmiewiskiem wśród rówieśników. Dzieciaki są okrutne niestety. A w necie nic nie ginie.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!