Łukasz Jemioł planuje modowy podbój Europy [VIDEO]

przejdź do komentarzy
łukasz jemioł łukasz jemioł/KAPiF/Newseria

"W Polsce moja pozycja jest dobra."

Polska naprawdę ma się czym pochwalić! W naszym kraju jest wielu świetnych projektantów mody. Świetnym przykładem mogą być m.in. Ewa Minge i Gosia Baczyńska, które od jakiegoś czasu prezentują swoje nowe kolekcje w Paryżu. Wielki sukces odniosła również Magda Butrym, jej ubrania pokochała nawet sama Kim Kardashian. No i oczywiście nie możemy zapominać o panach. Dawid Woliński, Maciej Zień, Łukasz Jemioł... Chyba nie trzeba nikomu ich przedstawiać?

ZOBACZ TEŻ: BOHOBOCO - KIM JEST DUET, KTÓRY ZAPROJEKTUJE DLA BIEDRONKI?

Skoro już jesteśmy przy Jemiole... Z projektantem rozmawiali ostatnio dziennikarze agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. 23 listopada Jemioł razem z Joanną Przetakiewicz, Dawidem Wolińskim oraz ulubioną muzą, Małgorzatą Sochą, uczestniczył w 26. Gala British Fashion Awards 2015, która odbyła się w Londynie. Podczas imprezy nagrody odbierali m.in. Karl Lagerfeld i Stella McCartney. Polska ekipa spotkała również wiele gwiazd i modelek, m.in. Kate Moss, Victorię i Davida Beckham, Liv Tyler, Lady Gagę, Salmę Hayek i Georgię May Jagger.

– Było fantastycznie, naprawdę super impreza. Moja muza obok mnie, cóż więcej można sobie wymarzyć? – mówi Łukasz Jemioł agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Jemioł, podobnie jak większość projektantów, bardzo chciałby zostać kiedyś wyróżnionym przez British Fashion Council.

– Mam nadzieję, że to, że już zapraszają polskich projektantów, otworzy drogę do tego, żeby polscy projektanci mogli tam zdobywać nagrody i mam nadzieję, że toruje te szlaki – mówi Łukasz Jemioł.

Projektant nie ukrywa również, że bardzo chciałby zawojować europejski rynek. Powoli przymierza się do otwarcia pierwszego butiku w Londynie.

– Trzeba naprawdę zbudować ogromne imperium. Myślę, że w Polsce moja pozycja jest dobra, ale dopiero ruszam na podbój rynku europejskiego i światowego. Pomału zaczyna mi się jawić plan biznesowy w głowie, więc chciałbym dołączyć do tego grona - mówi.

Łukasz zdaję sobie sprawę, że droga do tak prestiżowej nagrody jest bardzo długa. Sam Karl Lagerfeld dostał ją dopiero po 60 latach modowej działalności!

– Myślę, że jeszcze trochę mam czasu na to, żeby otrzymywać nagrody od tak cudownej kapituły. Bardzo się jednak cieszę, że mogłem uczestniczyć w tym wydarzeniu – mówi Łukasz Jemioł.

Trzymamy kciuki!Łukasz Jemioł planuje modowy podbój Europy [VIDEO]

Łukasz Jemioł planuje modowy podbój Europy [VIDEO]

Łukasz Jemioł planuje modowy podbój Europy [VIDEO]

Jakie plany ma #ŁukaszJemioł? #moda

Posted by Zeberka.pl on 5 grudnia 2015


Łukasz Jemioł planuje modowy podbój Europy [VIDEO]

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!