Łukasz Jemioł na targach VISION

przejdź do komentarzy
Łukasz jemioł Łukasz jemioł/mat.prasowe

Zobacz, co tym razem pokazał projektant.

W Kopenhadze zakończyły się największe skandynawskie targi mody VISION, na których Łukasz Jemioł po raz pierwszy zaprezentował swoją kolekcję.

Nowy optymizm to w tym sezonie hasło przewodnie targów VISION, dobrze oddaje nastroje panujące w branży modowej, która nie tylko z nadzieją, ale i optymizmem patrzy w przyszłość. Nie trudno zauważyć, że po kilku poprzednich kryzysowych sezonach, nastąpiło wyraźne ożywienie na rynku mody. Jest to więc dobry moment, by zaprezentować swoją kolekcję na skandynawskich targach po raz pierwszy, jak zrobił to właśnie Łukasz Jemioł.

Projektant pokazał swoje dwie linie: Premium i BASIC, obie cieszyły się dużym zainteresowaniem. "To wyjątkowo nowe i świeże spojrzenie - mówili kupcy odwiedzający stoisko Łukasza. Prawdziwą furorę zrobiły modele premium wykonane z plecionki, którą projektant pokazał podczas ostatniego pokazu w Łazienkach Królewskich.

Nie było osoby, która nie zapytałaby mnie o te wyjątkowe tkaniny - mówi projektant - wszyscy byli pod dużym wrażeniem, gdy opowiadałem, że zostały przygotowane specjalnie dla mnie we francuskiej manufakturze.

Łukasz Jemioł na targach VISION


Uwagę odwiedzających zwracały także charakterystyczne dla Łukasza ubrania uszyte z tkanin poddanych specjalnej obróbce farbowania i sprania. Odwiedzający docenili nie tylko jakość tkanin, ale również nowatorski design kolekcji oraz aranżację samego stoiska, które zaprojektowały specjalnie dla Łukasza Karina Snuszka i Dorota Kuć z Mood Design.

Targi dają możliwość nawiązania bezcennych kontaktów z kupcami - jak okazuje się nie tylko z rynku skandynawskiego. - Wśród odwiedzających moje stoisko były nie tylko osoby z Szwecji, Norwegii czy Dani, ale także z Włoch, Niemiec czy nawet odległego Dubaju. Targi to także okazja, by poznać ciekawych ludzi, wkręconych w modę. Stoisko odwiedzali redaktorzy mody i blogerzy, dziennikarka z amerykańskiej edycji In Style była pod dużym wrażeniem kolekcji Łukasza.

To miłe, gdy ludzie, którzy choć nie znają mojego brandu, zwracają uwagę na moje projekty i potrafią docenić moją pracę. Te targi to dla mnie duże wyzwanie. Nie byłbym jednak sobą, gdybym nie patrzył w przyszłość z optymizmem – powiedział projektant.

Łukasz Jemioł na targach VISION

Łukasz Jemioł na targach VISION

Łukasz Jemioł na targach VISION

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!