Louis Vuitton pozywa twórców Kac Vegas

przejdź do komentarzy
podróbki podróbki/Louis Vuitton

Za obecność podróbki w drugiej części komedii.

Nie od dziś wiadomo, że dom mody Louis Vuitton bardzo poważnie podchodzi do kwestii nielegalnie powstających replik najpopularniejszych modeli torebek (i nie tylko zresztą) ze swojej oferty. Marka od lat jest nagminnie podrabiana - wśród luksusowych towarów to właśnie torebki Louis Vuitton znajdują się na pierwszym miejscu w tym niechlubnym rankingu, wyprzedzając klasyczne modele butów od Christiana Louboutina.

Nie powinno więc dziwić, że zarząd domu mody bardzo ostro zareagował na obecność podróbki w drugiej części popularnej komedii Kac Vegas. Torba podróżna, którą jeden z bohaterów filmu określa jako produkt Louis Vuitton została w rzeczywistości wyprodukowana przez firmę Diophy. Teraz zarówno producenci filmu jak i falsyfikatu spotkają się w sądzie z prawnikami pracującymi dla poszkodowanego domu mody.

Twórcy Kac Vegas bronią się, mówiąc, że podróbka została użyta w filmie z konkretnego powodu - podkreśla bowiem cechy osobowości filmowego Zacha Galifianakisa. Marce Louis Vuitton nie jest jednak do śmiechu, pozostaje więc tylko czekać na finał tej budzącej już spore kontrowersje sprawy.LV Fake

LV Fake
Źródło zdjęcia: http://pretareporter.wordpress.com/

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!