Look w angielskim stylu

przejdź do komentarzy
swatch swatch/Swatch

Sprawdź wiosenno-letnią kolekcję zegarków Swatch Brit-in!

Swatch w najnowszej kolekcji swoich niezawodnych zegarków z jednej strony wraca do korzeni, a z drugiej – śmiało patrzy w przyszłość. Już możecie kupić Brit-in – pierwszą z wiosenno-letnich kolekcji Swatch. Zegarki są dostępne w salonach Swatch oraz w oficjalnym sklepie internetowym shop.swatch.pl

Look w angielskim stylu

Modele Brit-in wykorzystują najbardziej typowe elementy brytyjskiej kultury i łączą je z modnymi motywami oraz inteligentnym humorem, tak uwielbianym na całym świecie. Czas na herbatkę? Podczas niezwykłego pikniku z królową kwieciste wzory rozkwitają dookoła, a egzotyczne zdobienia łączą się ze śmiałymi kreskami. Z zegarkiem Swatch będziesz mieć wszystko pod kontrolą i… świetnie się bawić!

Look w angielskim stylu

Z tą energetyczna i eklektyczna wiosenną kolekcją będziesz cieszyć się chwilą i na pewno nie będziesz narzekać na monotonię Twoich stylizacji!

#SwatchThis

Look w angielskim stylu

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość: Ryba 18-04-18, 00:14 cytuj
    zegarek to świetny pomysł ;) kupiłam sobie na e-zegarki.pl i ku mojemu zaskoczeniu moi znajomi zwracali bardzo na niego uwagę ;) zegarek to świetny dodatek poprawiający styl ;)
    Nie masz konta? Zarejestruj się!