Liposukcja nagrodą w wyborach miss - zwyciężczyni nie żyje

przejdź do komentarzy
wybory miss wybory miss/YouTube

Szokująca historia Catherine Cando.

Mimo tego, że żyjemy w XXI wieku, operacje plastyczne i poprawki urody budzą wciąż ogromne kontrowersje. A co jeżeli wizyta u chirurga jest nagrodą w konkursie Miss? Dla Catherine Cando, która dostała właśnie taki prezent w wyborach Miss, niestety zakończyła się tragicznie.

ZOBACZ TEŻ: OTO KANDYDATKI DO KORONY MISS POLSKI 2014!

Dziewiętnastolatka brała udział w wyborach Miss miasta Duran w Ekwadorze. Po zajęciu pierwszego miejsca została przekazana jej nagroda w postaci voucheru na zabieg liposukcji.

Dziewczyna zmarła na skutek komplikacji, które pojawiły się po operacji. Jak przekonuje rodzina nastolatki, Catherine poddała się zabiegowi tylko i wyłącznie dlatego, że był on nagrodą w konkursie. W przeciwnym razie nigdy nie zdecydowałaby się na taką ingerencję w jej ciało.

Jeden z ekwadorskich dzienników, El Telegrafo, opublikował wywiad z dziewczyną, podczas którego padło pytanie, czy zamierza poddać się operacji.

Nie... - odpowiada najpierw dziewczyna. Później dodaje: - Jeszcze nie wiem... Nie rozmawiałam z lekarzem. Chciałabym się go zapytać, czy jest to poważny zabieg i czy mogłabym go przekazać innej osobie, która naprawdę by go potrzebowała - wyjaśnia.

Co ciekawe, władze miasta, w którym zorganizowany został konkurs zgodnie twierdzą, że nie mieli nic wspólnego z dodaniem operacji do nagrody. Zabieg zaoferował chirurg plastyczny, który zasiadał w jury konkursu.

Nasuwa się jedno pytanie - dlaczego bardzo szczupłym dziewczynom "wciska" się nagrodę w postaci odsysania tłuszczu?Liposukcja nagrodą w wyborach miss - zwyciężczyni nie żyje

Liposukcja nagrodą w wyborach miss - zwyciężczyni nie żyje

Liposukcja nagrodą w wyborach miss - zwyciężczyni nie żyje
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!