Linia T-Mobile fashion w sprzedaży online!

przejdź do komentarzy
t-mobile fashion t-mobile fashion/mat. prasowe

Skusicie się na coś?

W ramach projektu T-Mobile fashion Gosia Baczyńska, duet Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski oraz Maciej Zień stworzyli unikalną kolekcję, nadając jej swój niepowtarzalny styl.

Stworzone przed projektantów elementy ubioru, dodatki i akcesoria z linii T-Mobile fashion są już dostępne w sklepie internetowym.

Na początek do sprzedaży trafiły tuniki damskie, koszulki męskie oraz bluzy z linii Paprocki&Brzozowski dla T-Mobile fashion. Już wkrótce dostępne będą także skórzane etui na tablety 10” ozdobione wzorami nawiązującymi do kolekcji wszystkich projektantów.

Kolejne produkty będą pojawiać się w sprzedaży sukcesywnie, i zgodnie z hasłem „Moda w Twoim zasięgu”. Wszystkie będą w bardzo przystępnych cenach.

T-Mobile fashion to wyjątkowy projekt modowy, w którym po raz pierwszy w historii polskiej mody najbardziej pożądani projektanci połączyli siły, by wspólnie z T-Mobile przybliżyć szerokiemu gronu odbiorców świat fashion. T-Mobile fashion połączył czołowych polskich projektantów: Gosię Baczyńską, duet Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski oraz Macieja Zienia.


Linia T-Mobile fashion w sprzedaży online!


W ramach projektu powstaje unikalna kolekcja elementów ubioru, dodatków i gadżetów, natomiast dzięki platformie transmisyjnej T-Mobile fashion wszyscy miłośnicy mody mogą oglądać pokazy mody na żywo na fanpage’u T-Mobile PL na facebooku.

Jesteście ciekawe?

Linia T-Mobile fashion w sprzedaży online!

Linia T-Mobile fashion w sprzedaży online!

Linia T-Mobile fashion w sprzedaży online!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!