Lila Moss idzie śladami swojej mamy! Właśnie dostała swój pierwszy kontrakt

przejdź do komentarzy
lila moss lila moss/instagram.com/lilamoss

Myślicie, że powtórzy jej sukces?

Zaledwie kilka temu Lila Moss obchodziła swoje 16 urodziny, a wszystkie portale wieściły jej rozpoczęcie wielkiej kariery modelki. Coś w tym jest, bo Marc Jacobs właśnie ogłosił, że Lila podpisała z nim kontrakt na jego nową linię kosmetyczną.

ZOBACZ TEŻ: 40 CIEKAWOSTEK Z OKAZJI 40. URODZIN KATE MOSS

Marc Jacobs opublikował długie oświadczenie w którym opisał swoje pierwsze spotkanie z córką Kate Moss. Ponoć zakochał się w jej urodzie w 2008 roku, kiedy to poznał ją na Ibizie. Wtedy dziewczynka miała zaledwie 6 lat, ale Jacobs przekonuje, że już wtedy przyciągała wzrok.

Opiekę nad 16-latką objęła agencja modelek jej mamy, także wkrótce na pewno będzie o niej głośno. Przypominamy, że poprzednią modelką Marca Jacobs'a była Kaia Gerber, czyli córka Cindy Crawford. Niedawno jednak ogłoszono, że sam Karl Lagerfeld wybrał ją na twarz nowej kampanii YSL.

ZOBACZ TEŻ: Ile waży Kate Moss?


Wróżycie jej sukces?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (3): sortuj
  • gość 07-10-18, 20:02 cytuj
    Niby kopia matki, a wygląda bardzo przeciętnie. Pyzata, z małymi, szeroko rozstawionymi oczami i płaskim nosem. Gdyby miała ciemniejszą, czerwonawą skórę pomyślałabym, że to kolejna etniczna sesja, na zasadzie "znajdźcie cokolwiek byle była inna". Bardzo słabiutko.
  • gość 06-10-18, 17:40 cytuj
    Podobna do matki :)
  • gość 06-10-18, 11:59 cytuj
    choćby nie wiadomo jak kiepska była to i tak będzie modelką, po matce. Współcześnie status modelki się kupuje albo dziedziczy