Kylie Jenner została wyśmiana przez swoją siostrę, Kendall

przejdź do komentarzy
kendall jenner kendall jenner/Instagram/FameFlynet

Sprawdźcie dlaczego!

Moda, ach ta moda! Trendsetterzy zrobią wszystko, żeby wyglądać dobrze, oczywiście wszystko zgodnie z obowiązującymi trendami. Za modą podążają także słynne siostry Kardashian/Jenner. Ostatnio najmłodsza z nich, Kylie, została wyśmiana na Instagramie. Przez kogo? Przez jedną ze swoich sióstr, oczywiście!

ZOBACZ: KYLIE JENNER POCHWALIŁA SIĘ KOLCZYKIEM W SUTKU... KENDALL!

Okazuje się, że celebrytka w pogoni za modą zapomina o... jej praktycznej stronie. Dlaczego została wyśmiana przez Kendall?

Kylie jak zwykle wystroiła się i wybrała się na miasto. Do minisukienki dobrała modne dodatki - czapkę z daszkiem oraz torebkę Givenchy. Co w tym takiego śmiesznego? Kylie nie zabrała ze sobą okularów przeciwsłonecznych, oślepiające słońce zasłaniała dłonią.

- Jeśli tylko byłoby coś, co można nosić na głowie, aby chronić swoje oczy przed słońcem... - brzmi podpis mema, który pojawił się na Instagramie Kendall.

Kednall wyśmiała swoją siostrę za to, że pomimo tego, że miała na głowie czapkę z daszkiem, nie pomyślała o tym, żeby przekręcić ją daszkiem do przodu i osłonić się przed słońcem.

ZOBACZ TEŻ: BEYONCE POKRZYŻOWAŁA PLANY KYLIE JENNER?

Szczyt głupoty?if only

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kendall Jenner (@kendalljenner)
Kylie Jenner została wyśmiana przez swoją siostrę, Kendall

Kylie Jenner została wyśmiana przez swoją siostrę, Kendall

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!