Nie uwierzycie, jakie atrakcje czekały na Kylie na jej urodzinach!

przejdź do komentarzy
kylie jenner kylie jenner/© Instagram

Co tam się działo!

Jak co roku Kylie Jenner hucznie świętuje swoje urodziny. Czym to święto byłoby bez rodziny i przyjaciół? Impreza z okazji 20-tych urodzin była luksusowa i dwuczęściowa. Nie zabrakło lodowej figury Kylie, fontanny z czekolady oraz tortu z jej wizerunkiem.

Najpierw Jennerka zabrała najbliższych do swojego penthouse'u w Los Angeles. Później impreza przeniosła się do domu jej mamy Kris Jenner. Cała rodzina łącznie z babcią oraz Dream Kardashian i Saint West odśpiewała uroczyste „Happy Birthday”. Kardashianki nie byłyby sobą, gdyby nie zrelacjonowały uroczystości w mediach społecznościowych.

Zdjęcia i filmiki można znaleźć niemalże wszędzie. Na jednym z filmów widać, że w mediach spłecznościowych dobrze poruszają się nie tylko młodzi członkowie rodziny. Babcia Mary Jo dziarsko filmuje rodzinne spotkanie!


ZOBACZ TEŻ: Kylie Jenner po raz kolejny zmieniła kolor włosów! Tym razem to...róż!

Podsumujmy. Były już urodzinowe sesje, zmiana koloru włosów, odsłanianie ciała oraz figury wykute w lodzie. Kardashianowie niewątpliwie lubią blichtr i rozmach. Czego jeszcze możemy się spodziewać?
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj