Kylie Jenner radzi... jak zrobić idealną fotkę z rąsi!

przejdź do komentarzy
kylie jenner kylie jenner/Instagram

Co doradza ekspertka?

Moda modą, ale czy na pewno za każdą trzeba podążać? Weźmy za przykład szał na fotki z rąsi... Gwiazdy i gwiazdki oszalały na ich punkcie. Oczywiście nie brak też wzbraniających się przed nimi. Nie trzeba daleko szukać - Karl Lagerfeld zadeklarował się ostatnio jako zagorzały przeciwnik selfie. Jest on jednak w zdecydowanej mniejszości. Zdecydowanie po drugiej stronie barykady ustawia się klan Kardashianów...

ZOBACZ TEŻ: Wiemy dlaczego Kim Kardashian ma obsesję na punkcie selfie!

Choć prym w robieniu zdjęć tego typu wiedzie Kim, także jej najmłodsza siostra nie ustępuje tu kroku... Trzeba przyznać, Kylie ma wprawę i doświadczenie w "cykaniu" sobie podobnych fotek.

Ostatnio miała okazję wykazać się niemal ekspercką wiedzą na ich temat. W wywiadzie dla Byrdie została poproszona o kilka rad, które pomogłyby fankom selfie w doskonaleniu umiejętności. Celebrytka zdradziła oczywiście swoje techniki.

Tajemnica tkwi w... dobrym oświetleniu i odpowiednim kącie ustawienia się. Hmm... odkrywcze? A to jeszcze nie koniec. Jennerka radzi, by ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć! W końcu wszystkie fotki możesz usunąć.

Cóż fanki selfie zrobiłyby bez tych rad?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!