Kylie Jenner przeszła operację, aby wyglądać jak Kourtney Kardashian?!

przejdź do komentarzy
kylie jenner kylie jenner/© Instagram/kyliejenner

Co o tym sądzicie?

Od urodzin malutkiej Stormi minęło już kilka miesięcy. Choć dziewczynka jest naprawdę urocza, pierwszy zachwyt mediów wydaje się przemijać. Teraz przyszedł czas na podsumowania pierwszych miesięcy, w których Kylie spełniała się w roli młodej mamy. Internauci wzięli pod lupę jej szybki powrót do formy. Spekulują, że celebrytka przeszła kilka operacji plastycznych, aby po ciąży wyglądać jak jej przyrodnia siostra Kourtney Kardashian.

Internauci są przekonani, że Kylie dążyła do naśladowania wyglądu Kardashianki. Anonimowe źródła, które wypowiadały się na ten temat w amerykańskich tabloidach, twierdzą, że faktem tym jest zawiedziona Kim Kardashian, która tym razem została odrzucona jako inspiracja.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER W OGNIU KRYTYKI! POCHWALIŁA SIĘ MANICUREM. FANI: Z TAKIMI SZPONAMI?

Kourtney po ciąży ciężko pracowała na sali gimnastycznej. Kylie miała przejść nieinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę, stosowany w celu zmniejszenia objętości komórek tłuszczowych poprzez zamrożenie. Pokazywanie brzuszka miesiąc po porodzie miało być reklamą zabiegu modelującego. Podobno miała również powiększyć piersi.

Kylie Jenner zdementowała plotki, jakoby po urodzeniu dziecka poddała się operacji plastycznej. Biorąc pod uwagę fakt, że zabieg wymaga sześciotygodniowej rekonwalescencji, a celebrytka w zasadzie nie robi przerwy w publikowaniu zdjęć w mediach społecznościowych, to co mówi, wydaje się dość logiczne.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER ZMIENIŁA KOLOR WŁOSÓW! JAK PREZENTUJE SIĘ W PLATYNOWYM BLONDZIE?

Co o tym sądzicie?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj
  • gość 06-05-18, 20:59 cytuj
    Oczywiście że ona ma za sobą zabiegi. Wszystkie te gwiazdki zaraz po porodzie maja liposukcje lub plastyk brzucha. Normalne kobiety wracają do figury kilka tygodni a gwiazdy na drugi dzień już mają szesciopak. Ta jasne
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • gość 06-05-18, 17:48 cytuj
    Nie logiczne. Ona dodawała zdjęcia na Insta,kiedy byla w ciąży...ale takie które robiła wcześniej, kiedy nie była jeszcze w ciąży i miała piękne cialo. Czy spod skalpela,czy nie i tak ma figurę super...i napisałam to JA-kobieta. Pozdrawiam.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!