Kylie Jenner pokazała zdjęcie w blond włosach - wygląda świetnie!

przejdź do komentarzy
kylie jenner kylie jenner/Instagram

Dobra zmiana?

Metamorfozy gwiazd to jeden z ulubionych tematów wszystkich mediów. Najlepiej, gdy są spektakularne i widoczne na pierwszy rzut oka, jednak te małe również nie przechodzą bez echa. Kilka dni temu wielką przemianę przeszła Kylie Jenner. Na jej Snapchacie pojawiły się filmiki, na których zaprezentowała proces rozjaśniania włosów...

ZOBACZ: PADNIECIE, GDY ZOBACZYCIE, CO ZE SWOIMI WŁOSAMI ROBI WŁAŚNIE KYLIE JENNER

Jeżeli myślałyście, że bardzo jasny platynowy odcień jest tylko kolorem przejściowym, możecie być zawiedzione. Najmłodsza siostra Kim Kardashian postanowiła zostać blondynką! Tym razem nie rozjaśniła peruki, a swoje naturalne włosy. To pewne na sto procent!

Byłyśmy całkowicie przekonane, że idealnym kolorem włosów dla Kylie jest ciemny brąz lub czerń. Trzeba jednak przyznać, że w blond wydaniu wygląda świetnie i wbrew pozorom odcień ten bardzo do niej pasuje. Jesteśmy tylko ciekawe, jak szybko jej się znudzi.

Co ciekawe - to już kolejny tydzień mody, na którym któraś ze słynnych sióstr prezentuje całemu światu blond włosy. Kim dwa razy zrobiła to w Paryżu, Kylie postanowiła zadziwić Nowy Jork.

ZOBACZ TEŻ: TO PEWNE NA 100% - KYLIE JENNER POWIĘKSZYŁA PUPĘ!


Jesteście na tak czy nie?

Kylie Jenner pokazała zdjęcie w blond włosach - wygląda świetnie!Produkty Jantar od Marki Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona
🛬NY

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kylie (@kyliejenner)

NYFW

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kylie (@kyliejenner)💋

Film zamieszczony przez użytkownika Kylie (@kyliejenner)


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!