Kylie Jenner nie wytrzymała. Celebrytka straciła cierpliwość i powróciła do...

przejdź do komentarzy
kylie jenner kylie jenner/Instagram@kyliejenner

Zaledwie kilka miesięcy po ich usunięciu....

Jeszcze kilka miesięcy temu Kylie Jenner pochwaliła się światu, że pozbyła się wypełniaczy ust. Jej powrót do naturalności jednak nie trwał zbyt długo…

Kylie Jenner, najmłodsza z sióstr Kardashian, nie mogła oprzeć się pokusie i postanowiła powrócić do wypełniaczy ust. Jej bardzo dochodowy biznes – marka kosmetyków Kylie Cosmetics – zapewniła jej status jednej z najmłodszych miliarderek na świecie.

ZOBACZ TEŻ: DOMINIKA GWIT POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU!

Zestawy szminek Kylie Cosmetics Lips to jedne z najchętniej kupowanych kosmetyków z całej linii, dlatego, kiedy kilka miesięcy temu celebrytka oznajmiła, że usunęła wypełniacze, trochę nie mogłyśmy w to uwierzyć. W końcu jej usta były najlepszą reklamą jej autorskich szminek…

Na szczęście wszystko wróciło do normy – Kylie wyraziła już swoją wdzięczność na Instagramie. Podziękowała jednej z klinik dermatologii w LA za ponowne wypełnienie ust. Pracujący tam lekarze byli tak wspaniałomyślni, że zgodzili się wykonać zabieg w nocy.

ZOBACZ TEŻ: OMG! KYLIE JENNER ZAINSPIROWANA MATKĄ ŚCIĘŁA WŁOSY NA... PIXIE?

Naprawdę tak jej się spieszyło, że nie mogła poczekać do rana?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość 10-10-18, 21:00 cytuj
    Zgaduję, że po tak wyjątkowo wyrazistym wypełnieniu, kiedy odstawiła terapię, usta po prostu sflaczały i nie miała innego wyboru jak wypełnić je tak samo ponownie.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!