Kuba Jacob Bartnik zaskakuje opisem swojej nowej kolekcji...

przejdź do komentarzy
jakub jacob bartnik jakub jacob bartnik/© KAPiF

Nie podoba mu się?

Zdjęcia do drugiej edycji Project Runway właśnie trwają. Premiera programu przewidywana jest na marzec. Co więcej, znamy już coraz więcej szczegółów dotyczących m.in. prowadzących show. Przypomnijmy, że i tym razem w rolę oceniającej wcieli się Anja Rubik.

ZOBACZ TEŻ: Koniec tajemnic! Znamy nowy skład jury Project Runway!

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje o sukcesie jednego z finalistów pierwszego sezonu. Okazuje się, że Maciek Sieradzky rozpoczął współpracę z La Manią nad kolekcją torebek i plecaków. Teraz o swojej dobrze rozwijającej się karierze przypomina zwycięzca programu.

Kuba Jacob Bartnik szykuje się aktualnie do prezentacji swojej nowej kolekcji na jesień i zimę 2015/2016. Pokaz o raczej kameralnym charakterze ma odbyć się 18 lutego. Już zapowiada się interesująco i... zaskakująco. Projektant zdradził w rozmowie z portalem projectrunway.tvn.pl, że jego propozycje na nadchodzący sezon będą przede wszystkim drapieżne. Nie to jednak w wypowiedzi Kuby dla przyciąga uwagę najmocniej...

- Zawsze zachwycałem się moimi projektami, a to jest pierwsza kolekcja, kiedy patrzę na nią, patrzę na te projekty i myślę... Nie wiem. I to jest chyba OK. W sensie, to jest progres, bo jak zachwycasz się czymś, to znaczy, że jesteś w swojej strefie komfortu. Wiesz, że to ci się podoba po prostu. A tym razem jest trochę tak, że się zastanawiam. Podoba mi się, ale zastanawiam się... - zdradził jak zwykle skromny zwycięzca Project Runway...

Nie da się ukryć - tym jednym zdaniem rozbudził ciekawość. Tym bardziej, gdy przypomnimy sobie wysoki poziom jego projektów z czasu trwania programu.

Z niecierpliwością czekamy na pokaz. A Wy?

Pełen wywiad z Kubą znajdziecie na TUTAJ.


Kuba Jacob Bartnik zaskakuje opisem swojej nowej kolekcji...

Kuba Jacob Bartnik zaskakuje opisem swojej nowej kolekcji...

Kuba Jacob Bartnik zaskakuje opisem swojej nowej kolekcji...

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!