Która piękna modelka dołączy do jurorów w odcinku Top Model?

przejdź do komentarzy
top model top model/Facebook

Wiecie?

Już jesienią będziemy mogły oglądać zmagania kolejnych uczestników programu Top Model. Ostatnia edycja, w której udział wzięli również panowie, okazała się być ogromnym sukcesem, dlatego już jakiś czas temu ruszyły castingi do piątego sezonu. W programie, oprócz zjawiskowej Joanny Krupy, będziemy miały również okazję oglądać również inne znane modelki. Jesteście ciekawe, kto tym razem będzie gościem specjalnym w jednym z odcinków?

ZOBACZ TEŻ: KTÓRA ZNANA MODELKA ZAGOŚCI W NOWEJ EDYCJI TOP MODEL?

Okazuje się, że producenci bardzo się postarali i w następnej edycji zobaczymy nie tylko Zo Nowak, ale również jedną z najpiękniejszych Polek, Marcelinę Zawadzką. Była Miss Polonia pochwaliła się tą wiadomością na swoim Facebooku.

Bardzo się cieszę, że mogłam być jednym z jurorów programu Top Model. Już we wrześniu oglądajcie Top Model ze mną w roli jurora - napisała na swoim Facebooku.

A tymczasem... nie pozostaje nam nic innego, jak tylko z niecierpliwością czekać do września. Oczekujecie razem z nami?Bardzo się cieszę, że mogłam być jednym z jurorów programu Top Model.Pozdrawiam Was kochani i życzę wyjątkowego weekendu!󾌬🌞󾠣

Posted by Marcelina Zawadzka on 25 lipca 2015


Już we wrześniu oglądajcie Top Model ze mną w roli jurora󾍇󾌬

Posted by Marcelina Zawadzka on 7 sierpnia 2015


Od poniedziałku w dobrym towarzystwie󾍇󾇈󾇎🌞󾌬󾠣

Posted by Marcelina Zawadzka on 20 lipca 2015

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!