Kto żywił się wacikami nasączonymi sokiem pomarańczowym?

przejdź do komentarzy
sessilee lopez sessilee lopez/H&M

Matka Sessilee Lopez ujawnia sekrety.

Sessilee Lopez to jedna z najpiękniejszych i najbardziej obiecujących ciemnoskórych modelek. Sukces, jaki odnosi niewątpliwie po części zawdzięcza swojej matce, która jest jej menadżerem.

Janice Celeste zna świat modelek od podszewki i na pewno niejedno już widziała. Przedsiębiorcza matka Sessilee ukończyła niedawno pracę nad książką, która ma być swoistym poradnikiem dla rodziców młodych ludzi pragnących odnieść sukces na wybiegu.

Making A Supermodel to jednak nie tylko poradnik, bo znaleźć w nim można całkiem sporo nierzadko szokujących opowieści dotyczących funkcjonowania świata mody "od kuchni". Jeden z fragmentów w błyskawicznym tempie obiegł sieć:

- Widziałam modelki poddające swoje ciała zagrażającym życiu restrykcjom, aby tylko zrzucić jak najwięcej wagi. Na szczęście moja córka nigdy nie miała z tym problemów, ale kiedyś poznałam osobiście modelkę, która maczała bawełniane waciki w soku pomarańczowym, a następnie je połykała, aby wypełnić czymś żołądek i zaspokoić łaknienie. Później okazało się, że miała anoreksję - czytamy.

Podobnym historiom matka Lopez poświęciła cały rozdział, który bardzo wymownie zatytułowany został... Dying To Be A Model.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!