Kto mógł pokazać się w tak skąpym bikini?! Tylko Kim Kardashian! Pokazała...

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/© StarStock, Instagram, theimagedirect

...naprawdę za dużo!

Po wymagających zaangażowania miesiącach skandali i kontrowersji przyszedł czas na trochę luzu. W przypadku celebrytki beztroskie chwile można połączyć z pracą. Pokazywanie ciała to jedno z ulubionych zajęć Kim Kardashian, dlatego nawet podczas odpoczynku nie zapomina, że za rogiem mogą czaić się paparazzi, dla których warto wyglądać dobrze.

Pamiętacie przyjaciółkę i asystentkę Kim Kardashian, której celebrytka zamazała twarz na jednym ze zdjęć dodanych na Instagram? Wygląda na to, że Stephanie Shepherd długo się nie gniewała, ponieważ w tym tygodniu widziano je razem na plaży w Malibu.

Celebrytki pochwaliły się kształtami, ale to Kardashianka, jak zwykle gra pierwsze skrzypce. Jej minimalistycznego bikini w zasadzie mogłoby nie być. Dosłownie, wygląda na to, że Kim założyła je wyłącznie po to, aby nie zawstydzić koleżanki.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN W KOŃCU POSTANOWIŁA ZOSTAĆ... SKROMNĄ? (FOTO)

Od niedawna po sieci krążyły plotki, że Kim majstrowała przy biodrach. Jej fani zachodzili w głowę, czy ciało, nad którym tak pieczołowicie pracowali chirurdzy, w końcu się jej znudziło. Ostatnie zdjęcie, które wykonali jej paparazzi, jest świadectwem, że matka dwójki dzieci jednak nie zdecydowała się na liposukcję.


Kto odważyłby się na taki kostium?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj