Kto kupuje diamentowe staniki Victoria's Secret?

przejdź do komentarzy
victoria's secret victoria's secret/Victoria's Secret

Gwiazdy? A może rozpieszczone córki milionerów?

Czy zastanawiałyście się kiedyś nad tym, kto kupuje najdroższe staniki świata pokazywane jako zwieńczenia pokazów marki Victoria's Secret? Kto mógłby zainwestować w wart kilka milionów dolarów stanik fantazyjnie wysadzany diamentami?

To pytanie zadali sobie reporterzy Wall Street Journal. Elizabeth Holmes pracująca dla tej gazety udała się na rozmowę z włoską projektantką bizuterii Silvią Damiani, która stoi za wykonaniem każdego z ekskluzywnych biustonoszy z serii Fantasy Bra.

Damiani wyznała, że jej wielkim marzeniem jest, aby jeden z tych staników kupiła jakaś gwiazda, która nosiłaby go na przykład podczas koncertu. Najchętniej w tej roli widziałaby Madonnę. Prawda jednak wygląda trochę inaczej...

Żaden z tych staników nie znalazł nabywcy. Mało tego, większość z nich już nie istnieje - zostały rozebrane, a kamienie wykorzystano do innych celów. Tegoroczny biustonosz na razie jeszcze nie podzielił ich losu, ale wszystko wskazuje na to, że i tego nikt nie kupi, mimo, że jest wart "zaledwie" 1/4 tego, co zeszłoroczny.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!