Księżna Kate ma nowe, sekretne zajęcie

przejdź do komentarzy
kate middleton kate middleton/© StarStock

Nie zgadniecie jakie!

Wydawałoby się, że wiemy już o niej wszystko, a jednak żona księcia Williama wciąż potrafi zaskoczyć. Okazuje się, że rola Kate Middleton na ślubie jej siostry Pippy był większy, niż nam się wydawało!

Księżna Kate ponoć na własne życzenie nie pełniła żadnej z oficjalnych ról na niedawnym ślubie swojej siostry. Choć Pippa była jej druhną, to Kate nie chciała tego samego dla siebie – wytłumaczyła ponoć pannie młodej, że wtedy cała uwaga mediów byłaby zwrócona na niewłaściwą osobę. Kate towarzyszyła jednak oczywiście siostrze, poprawiała jej tren i pilnowała „dziecięcą eksortę”, która sypała kwiatki.

Teraz jednak dowiadujemy się, że zrobiła dla siostry jeszcze jedną, fundamentalną rzecz: zaprojektowała jej specjalne książeczki, które trafiły do każdego z gości. Tam wypisany został cały harmonogram wydarzeń, a okładkowy szkic kościoła narysowała właśnie Kate. Sprawa miała pozostać słodką tajemnicą najbliższej rodziny, lecz brytyjskie media szybko doszły do tego, kto jest autorką małego dzieła sztuki.

ZOBACZ TEŻ: Zobaczcie przepiękną suknię ślubną Pippy Middleton, siostry księżnej Kate!

Karty ponoć tak się spodobały, że większość gości zachowała je i zabrała ze sobą do domu. Tymczasem w Internecie entuzjaści brytyjskiej rodziny królewskiej już szukają nielojalnych świadków zaślubin, którzy chcieliby sprzedać harmonogram na aukcji. Wciąż takie nie pojawiły się, więc cena szkicu wciąż rośnie.

Szaleństwo? Być może, ale jakie sympatyczne!


Księżna Kate ma nowe, sekretne zajęcie

Księżna Kate ma nowe, sekretne zajęcie

Księżna Kate ma nowe, sekretne zajęcie

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!