Krzysztof Gojdź o operacjach plastycznych Lewandowskiej

przejdź do komentarzy
anna lewandowska anna lewandowska/KAPIF

Czy Ania majstrowała przy swojej twarzy?

Nie ma co ukrywać, że Anna Lewandowska bardzo się zmieniła na przestrzeni ostatnich lat.

Internauci twierdzą, że za nowy wygląd sportsmenki odpowiedzialne są nie tylko piękne, nowe zęby, ale i operacja plastyczna nosa.

Niektórzy sugerują też wypełniacze. Jaka jest prawda?

W tej kwestii wypowiedział się Krzysztof Gojdź, lekarz specjalizujący się w chirurgii plastycznej. Na swoim Facebooku Gojdź napisał tak:

Ostatnio tabloidy i portale o gwiazdach zadają pytanie czy Ania Lewandowska korzystała z medycyny estetycznej lub miała operację plastyczną. Czy wszystkie gwiazdy które dbają o siebie i przez to wyglądają zjawiskowo muszą być posądzane o to?


Zadaniem Gojdzia Lewandowska nie eksperymentowała ani z operacjami plastycznymi, ani też z zabiegami medycyny estetycznej.

Poznałem ostatnio Anię w studio DD TVN. Okiem eksperta muszę przyznać, że wygląda zjawiskowo, nic nie poprawiała i absolutnie nie potrzebuje żadnej ingerencji lekarza medycyny estetycznej przez najbliższe 10 lat. A wszystkim hejterom zalecam ruszyć dupę na siłownię, zdrowo się odżywiać i zająć się swoją twarzą i ciałem. A gwiazdy takie jak Ania traktować jako inspirację jak dbać o siebie...


Co sądzicie o tej opinii?


Krzysztof Gojdź o operacjach plastycznych Lewandowskiej

Krzysztof Gojdź o operacjach plastycznych Lewandowskiej

Krzysztof Gojdź o operacjach plastycznych Lewandowskiej

Ostatnio tabloidy i portale o gwiazdach zadają pytanie czy Ania Lewandowska korzystała z medycyny estetycznej lub miała...

Posted by Dr Krzysztof Gojdź on 16 stycznia 2016

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj