Krzysztof Gojdź o operacjach plastycznych Lewandowskiej

przejdź do komentarzy
anna lewandowska anna lewandowska/KAPIF

Czy Ania majstrowała przy swojej twarzy?

Nie ma co ukrywać, że Anna Lewandowska bardzo się zmieniła na przestrzeni ostatnich lat.

Internauci twierdzą, że za nowy wygląd sportsmenki odpowiedzialne są nie tylko piękne, nowe zęby, ale i operacja plastyczna nosa.

Niektórzy sugerują też wypełniacze. Jaka jest prawda?

W tej kwestii wypowiedział się Krzysztof Gojdź, lekarz specjalizujący się w chirurgii plastycznej. Na swoim Facebooku Gojdź napisał tak:

Ostatnio tabloidy i portale o gwiazdach zadają pytanie czy Ania Lewandowska korzystała z medycyny estetycznej lub miała operację plastyczną. Czy wszystkie gwiazdy które dbają o siebie i przez to wyglądają zjawiskowo muszą być posądzane o to?


Zadaniem Gojdzia Lewandowska nie eksperymentowała ani z operacjami plastycznymi, ani też z zabiegami medycyny estetycznej.

Poznałem ostatnio Anię w studio DD TVN. Okiem eksperta muszę przyznać, że wygląda zjawiskowo, nic nie poprawiała i absolutnie nie potrzebuje żadnej ingerencji lekarza medycyny estetycznej przez najbliższe 10 lat. A wszystkim hejterom zalecam ruszyć dupę na siłownię, zdrowo się odżywiać i zająć się swoją twarzą i ciałem. A gwiazdy takie jak Ania traktować jako inspirację jak dbać o siebie...


Co sądzicie o tej opinii?


Krzysztof Gojdź o operacjach plastycznych Lewandowskiej

Krzysztof Gojdź o operacjach plastycznych Lewandowskiej

Krzysztof Gojdź o operacjach plastycznych Lewandowskiej

Ostatnio tabloidy i portale o gwiazdach zadają pytanie czy Ania Lewandowska korzystała z medycyny estetycznej lub miała...

Posted by Dr Krzysztof Gojdź on 16 stycznia 2016

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj
  • gość 02-01-18, 14:04 cytuj
    A tam pier**li
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • gość 03-10-17, 09:54 cytuj
    Bez wątpienia Anna Lewandowska nic nie poprawiała, przecież nos można wyszczuplić na siłowni, zęby zmieniają się pod wpływem idealnie dobranej diety, a wypełniacze?! Toż to znowu zasługa ćwiczeń fizycznych! Cóż ma powiedzieć ktoś komu "zatkano" usta pieniędzmi? Gdyby mnie było na to stać też pewnie miałabym piękny biały, zgrabny i wyglądający zdrowo uśmiech oraz figurę w kształtnym rozmiarze 40, tak 40! ponieważ te chudsze mi się nie podobają.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!