Kris Jenner tłumaczy imię najmłodszej wnuczki. Nie jest przypadkowe!

przejdź do komentarzy
kris jenner kris jenner/Instagram

Okazuje się, że...

Khloe Kardashian od lat marzyła o dziecku i w końcu się udało. Celebrytka kilka dni temu została mamą! Co prawda jeszcze nie pokazała światu swojej córeczki, informacje dawkuje rozważnie. Właśnie zdradziła, jak nazywa się jej pociecha, a babcia, Kris Jenner, postanowiła przybliżyć wszystkim, dlaczego dziewczynka dostała tak oryginalne imię.

ZOBACZ: WOW! KRIS JENNER W WYDANIU, W KTÓRYM NIE ROZPOZNACIE JEJ NIGDY!

Dzieci siórstr Kardashian/Jenner noszą dosyć odważne i oryginalne imiona. Po North, Saintcie, Chicago i Stormi przyszedł czas na... True! Właśnie takie imię dostała córeczka Khloe. Okazuje się, że nie jest ono przypadkowe. Z wyjaśnieniami przyszła Kris Jenner.

- Jestem bardzo podekscytowana, że mogę powitać moją kolejną małą wnuczkę! Zabawny fakt... Mój dziadek od strony taty nazywał się True Otis Houghton... A mój tata nazywał się Robert True Houghton... Jestem bardzo podekscytowana, że Khloe postanowiła właśnie tak nazwać swoją córkę! - napisała Kris.

Co ciekawe - na końcu swojego wpisu oznaczyła profil @true. Oznacza to tylko tyle, że dziewczynka nie ma jeszcze nawet tygodnia, a już dorobiła się swojego instagramowego profilu...


ZOBACZ: KRIS JENNER JEST PRZERAŻONA! BOI SIĘ, ŻE STORMI BĘDZIE GWIAZDĄ PORNO

Co myślicie o tym imieniu? Przynajmniej nie do końca kierowano się oryginalnością.
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!