Kreacja Anny Lewandowskiej ze ślubu Szczęsnych wywołała oburzenie!

przejdź do komentarzy
anna lewandowska anna lewandowska/Instagram

Trenerka tłumaczy się dlaczego pojawiła się na ślubie w białej sukni.

Tym tematem żyje cała Polska. Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny w miniony weekend stanęli na ślubnym kobiercu. Ślub był owiany wielką tajemnicą, odbył się na malowniczej greckiej wyspie, ale zaproszeni goście aż do samego odlotu nie wiedzieli, gdzie zmierzają.

ZOBACZ: MARINA I WOJTEK SZCZĘSNY SĄ JUŻ PO ŚLUBIE!

Nie tylko suknia ślubna Panny Młodej wzbudza wielkie zainteresowanie. Anna Lewandowska także znalazła się w centrum plotek. Wszystko za sprawą kreacji, którą wybrała na wesele swoich przyjaciół. Trenerka swoją stylizacją pochwaliła się na swoim instagramowym profilu. Miała na sobie białą sukienkę maxi ze sporym dekoltem. Jest to projekt polskiej marki La Mania.

Początkowo zdjęcie nie spotkało się ze zbyt pozytywnym odbiorem. Jak Lewandowska śmiała założyć długą białą suknię, która z powodzeniem sprawdziłaby się nawet jako suknia ślubna? Okazuje się, że powód jest całkiem prosty... Anna wytłumaczyła swój wybór w komentarzu pod swoim zdjęciem.

Kreacja Anny Lewandowskiej ze ślubu Szczęśnych wywołała oburzenie!


A więc właśnie takie było życzenie Mariny. Panna Młoda chciała, żeby goście byli ubrani na biało.

ZOBACZ TEŻ: GDZIE ODBYŁ SIĘ ŚLUB MARINY ŁUCZENKO I WOJTKA SZCZĘSNEGO?

Jak Wam się podoba stylizacja Lewandowskiej?White style 👌🏻💕💕💕#favorite #elegant #stylefashion #dresscode #white #party @lamaniafashion #Ann #heathyplanbyann #annalewandowska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość: Gość 31-03-17, 09:27 cytuj
    Moim zdaniem Ania bardzo ładnie wygląda jak w każdej innej stylizacji. Jest szczupła i (w miarę) wysoka, więc co można od niej chcieć. Kobieta idealna. A poza tym, skoro Marina poprosiła Anię i resztę gości żeby ubrali się na biało to wypadało uszanować prośbę.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!