Kożuchowska też przerabia swoje zdjęcia? Fani nie mogą jej poznać!

przejdź do komentarzy
małgorzata kożuchowska małgorzata kożuchowska/instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Myślicie, że faktycznie to robi?

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z tych gwiazd polskiego show biznesu, która ma praktycznie nieskazitelną opinię. Poza kilkoma memami w sieci z Hanką w kartonach, ciężko doszukiwać się w karierze aktorki mocnych zaniedbań albo afer, w które byłaby zaplątana. Zawsze elegancka, z klasą i nieskazitelna. Czyżby to wszystko było efektem zaplanowanych działań?

ZOBACZ TEŻ: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA POKAZAŁA TWARZ Z BLISKA! NIE MA SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ?

Ostatnie zdjęcie, jakim aktorka podzieliła się w sieci ze swoimi fanami pozostawia wiele do życzenia. Nie da się ukryć, że na 47 rok życia, jej cera i twarz wyglądają naprawdę świetnie.

Na tę samą rzecz zwrócili uwagę fani aktorki, niektórzy z nich skrytykowali ją za majstrowanie przy swoich zdjęciach oraz nie przyznawanie się otwarcie do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej.

Komentarze pod zdjęciem są bardzo nieprzyjemne i ciężko je zacytować, by nikogo nie obrazić. Jednak przyglądając się bliżej temu zdjęciu, ciężko nie odnieść wrażenia, że coś jest na rzeczy.


ZOBACZ TEŻ: OJEJ... A CO TO ZA PŁASZCZ? MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA NIE POPISAŁA SIĘ STYLIZACJĄ..

Jeśli jednak to sprawa genów, w takim razie zazdrościmy bardzo!

Myślicie, że aktorka poprawiała sobie urodę? Czy to tylko niewybredne komentarze?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (3): sortuj
  • gość 19-10-18, 11:11 cytuj
    Wyglada super :) moze jakis filtr uzyla u tyle
  • gość 18-10-18, 21:47 cytuj
    Ej no moim zdaniem ma chyba za bardzo ustawiony tryb upiększania twarzy... jest piękna ale przyzwyczajona jestem do jej naturalnego piękna na tych zdjęciach wyszla trochę sztucznie....
  • gość 18-10-18, 15:58 cytuj
    absurdalne wydaje mi się atakowanie jej za jakiekolwiek przeróbki. widziałam na żywo i faktycznie wyglądała nieskazitelnie, nawet jeśli użyła filtra na instagramie to chyba mały pikuś wobec inwazji klonów zoperowanych nie do poznania