Kourtney Kardashian właśnie sprawiła sobie najmodniejszą fryzurę na jesień 2017!

przejdź do komentarzy
modna fryzura na jesień modna fryzura na jesień/© StarStock, Instagram

W końcu!

Jesienne metamorfozy gwiazd wciąż idą w tym samym kierunku. Modna fryzura na jesień pozostaje niezmienna, a Kourtey Kardashian udowadnia, że przejęła panowanie nad najgorętszym uczesaniem w tym sezonie!

ZOBACZ TEŻ: OTO NAJPIĘKNIEJSZA I NAJMODNIEJSZA FRYZURA SEZONU JESIEŃ-ZIMA 2017/2018!

Kardashianka pokazała nową długość włosów na Instagramie. I choć teoretycznie post dotyczył obudowy telefonu, to włosy skradły całą publikację. Kourtney to kolejna gwiazda, która zdecydowała się na loba. Warto zwrócić uwagę na fakt, że obcięcie włosów musiało być dla niej dużym wyzwaniem. Podczas gdy jej siostry nieustannie zmieniają fryzury, ona pozostawała przy tej samej długości przez wiele lat.

Chociaż krótkie cięcie jest dramatycznym odstępstwem od jej tradycyjnego wyglądu, jednym z powodów, dla których lob jest tak wszechstronny, jest to, że można go nosić z łatwością! Prosto, ale elegancko i z klasą.

ZOBACZ TEŻ: LOB, CZYLI NAJMODNIEJSZA FRYZURA SEZONU - INSPIRACJE Z INSTAGRAMA

Lob Kourtney to bez dwóch zdań modna fryzura na jesień 2017. Może być kolejnym przykładem, że tego typu cięcie jest łaskawe dla każdego kształtu twarzy i wielu tekstur włosów.

Biorąc pod uwagę historię jej rodziny i metamorfozy gwiazd, tylko czas pokaże, jak długo Kourtney będzie nosić się w nowej fryzurze.

Podoba się Wam?


don’t worry, i ordered a new phone case last night

Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)Kourtey Kardashian właśnie sprawiła sobie najmodniejszą fryzurę na jesień 2017!

Kourtey Kardashian właśnie sprawiła sobie najmodniejszą fryzurę na jesień 2017!

Kourtey Kardashian właśnie sprawiła sobie najmodniejszą fryzurę na jesień 2017!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!