Kosmetyki za 1 grosz w promocji Visa

przejdź do komentarzy
visa visa/

Płać Visą za zakupy i otrzymuj prezenty!

Kilka tygodni temu ruszyła ogólnopolska kampania Visa promująca płatności bezgotówkowe. W ramach promocji klienci, którzy zapłacą za zakupy kartą Visa w dowolnym sklepie sieci Carrefour, otrzymują upominki od kilkunastu ogólnopolskich partnerów handlowych w tym od Sephora.

W programie, który potrwa do 10 sierpnia, klienci płacący kartą Visa w sklepie Carrefour otrzymują kod, który – po przesłaniu SMS-em lub zgłoszeniu na stronie internetowej – upoważnia do otrzymania oferty u partnerów promocji.

Przykładowo, przy zakupie produktów marki Sephora za 69 zł, można otrzymać męski dezodorant Sephora za 1 grosz. Wystarczy udać się z otrzymanym kodem do punktu partnera, a po okazaniu i dokonaniu zakupu – otrzymać upominek. Jeśli ktoś nie chce skorzystać z upominku, może przesłać kod upominkowy rodzinie lub znajomym.

Sephora to największa sieć perfumerii na świecie oraz najbardziej innowacyjna i najczęściej polecana sieć perfumerii w Polsce. Dzięki wyjątkowej wiedzy i kompetencji swoich pracowników Sephora zapewnia klientom najwyższą, jakość obsługi, czego dowodem są przyznane jej cenne wyróżnienia, takie jak Superbrand, Godło „Jakość Obsługi” oraz „Laur Klienta”.


Szczegóły promocji TUTAJ.
 


Kosmetyki za 1 grosz w promocji Visa

Kosmetyki za 1 grosz w promocji Visa


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!