Kosmetyki Marc Jacobs Beauty niebawem w Polsce

przejdź do komentarzy
marc jacobs marc jacobs/Marc Jacobs

Sukces zza oceanu dociera do Europy.

Na to czekamy! Po blisko roku od debiutu na rynku amerykańskim, w Polsce będzie można kupić kosmetyki Marc Jacobs Beauty, czyli ponad 150 produktów do makijażu. A zatem obok bestsellerowych perfum, takich jak Marc Jacobs Daisy, na półkach perfumerii Sephora staną też inne produkty.

W proces ich powstawania Mac był zaangażowany osobiście. Zresztą w ofercie są nawet produkty unisex.

– Marc Jacobs długo przygotowywał się do lansowania swojej pierwszej linii kosmetyków kolorowych. Miała ona swoją premierę na rynku amerykańskim, gdzie osiągnęła tak ogromnym sukcesem, że Europa musiała kilka miesięcy poczekać na pojawienie się tejże linii. Wielu projektantów marzy o tym, by oprócz kolekcji prêt-à-porter czy wręcz nawet haute couture również ich nazwiskiem były sygnowane kosmetyki. W przypadku Marca Jacobsa przygoda rozpoczęła się od perfum, a skończyła na kosmetykach kolorowych – mówi Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny Sephora, w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Cena jednego produktu będzie wynosiła około 90-120 zł. Nie tanio, ale do przełknięcia. Ostrzycie już na coś pazurki?Kosmetyki Marc Jacobs Beauty niebawem w Polsce

Kosmetyki Marc Jacobs Beauty niebawem w Polsce

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!