Kosmetyki do stylizacji od Kate Moss

przejdź do komentarzy
kate moss kate moss/Vintage Promo

Chciałabyś mieć włosy jak ona?

Kate Moss niewątpliwie jest ikoną mody, choć jej osoba wzbudza skrajnie sprzeczne uczucia. Modelka korzysta ze swej niesłabnącej popularności i co rusz angażuje się w jakiś biznes. Nie jest przecież tajemnicą, że wszystko, czego Kate Moss dotknie zamienia się w złoto.

Kilka razy było już słychać o tym, że supermodelka planuje wypuścić na rynek kolekcję kosmetyków kolorowych. Teraz do tych pogłosek dołączyła nowa - Moss pracuje ponoć nad linią kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. W tym projekcie pomaga jej znany stylista fryzur James Brown.

O ile linia kosmetyków do makijażu od Kate byłaby czymś zrozumiałym i oczekiwanym, o tyle kosmetyki do włosów są lekkim zaskoczeniem. Bo, jakby na to nie patrzeć, Moss raczej pięknymi włosami nie może się pochwalić, a i tak przecież posiłkuje się doczepianymi pasmami. Często na zdjęciach można ją zobaczyć z nieświeżymi, nieuczesanymi włosami. Czy może więc sama reklamować swoją linię? Bo chyba niewiele kobiet chciałoby mieć włosy takie, jak Kate.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!