Kosmetyk tygodnia: Kérastase Lift Vertige - żel

przejdź do komentarzy
kerastase lift vertige Żel nadający objętość 75 ml kerastase lift vertige Żel nadający objętość 75 ml/mat. prasowe

Dla większej objętości fryzury. Przeczytajcie naszą recenzję.

"Kosmetyk tygodnia" to dział, w którym przedstawiamy Wam kosmetyki z jakiegoś powodu godne uwagi. Testujemy, wąchamy, smarujemy i opisujemy bez marketingowego owijania w bawełnę - jeśli trzeba, również krytykujemy. A na końcu wystawiamy ocenę. Zachęcamy do czytania i komentowania.

Dziś wszystko musi być oparte na zaawansowanej technologii - również kosmetyki lepiej sprzedają się, gdy czytamy o wszelkich kompleksach "super" czy "turbo", które mają zapewnić nam równie "super" wygląd.

Gdy natkniecie się na żel Kérastase Styling Lift Vertige przeczytacie, że został stworzony w oparciu o polimery kationowe i technologię PowerSoft, która ma zapewniać wyjątkowe odbicie włosów od skóry głowy, pomagając jednocześnie w ich układaniu i chroniąc przed ciepłem suszarki.

Jak te technologiczne zapewnienia mają się do rzeczywistości? Trzeba przyznać, że całkiem nieźle.

Kosmetyk ma postać krystalicznego żelu - jedno naciśnięcie i na dłoni pojawia się idealnie odmierzona ilość, którą wmasowujemy we włosy tuż przy ich nasadzie. Czy jest sens nakładać więcej? Nie bardzo - preparat ma działać głównie w tym miejscu. Zapewnienia o ochronie włosów są zatem czystą zachętą, ale w praktyce sprawdzają się średnio, bo przy długich, sięgających za ramiona włosach, pokryjemy je w maksymalnie 1/10 ich długości. Końce potrzebują zatem dodatkowego kosmetyku, np. olejku.

Kosmetyk tygodnia: Kérastase Lift Vertige - żelSamo uniesienie włosów jest naprawdę zauważalne - zwłaszcza, jeśli kręcimy włosy przy pomocy wałków lub okrągłej szczotki. To prawdziwy efekt push-up, który utrzymuje się co najmniej do końca dnia, a czasami nawet dzień po, ale to już niestety sprawa indywidualna.


Preparat nie powoduje szybszego przetłuszczania włosów, nie obciąża ich i to bardzo dobra wiadomość, bo zazwyczaj te z nas, którym nadprodukcja sebum dokucza najbardziej, szukają kosmetyków zwiększających objętość czupryny.

Kosmetyk bardzo udany, można się wręcz od niego uzależnić. Idealny dla półdługich i długich włosów, które mają tendencję do opadania pod swoim ciężarem.

Nasza ocena: 4+/5

Cena: od 79,90 zł za 75 ml
KUPISZ TUTAJ
 

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!