Kontrowersyjna kampania reklamowa Acne Studios (FOTO)

przejdź do komentarzy
kontrowersyjne kampanie reklamowe kontrowersyjne kampanie reklamowe/Acne Studios

Jedenastoletni chłopiec w ubraniach z damskiej kolekcji!

Kontrowersyjne kampanie reklamowe są obecne w świecie mody już o wielu lat. Kilka miesięcy temu "dostało się" Victorii Beckham, u której pozująca do zdjęć modelka wyglądała, jakby była... martwa! Oburzenie wzbudził również najnowszy kipiący seksem lookbook duetu Paprocki&Brzozowski.

ZOBACZ TEŻ: ZWYKŁE KOBIETY KONTRA ANIOŁKI VICTORIA'S SECRET

Dzisiaj przychodzimy do Was z najnowszą kampanią Acne Studios z jedenastoletnim Frasse Johanssonem w roli głównej. Kim jest ten niezwykły chłopiec, który zgodził się na pozowanie w damskich ubraniach? Możecie być nieco zdziwione, ale w pewnym sensie już od jakiegoś czasu jest związany z tą modową marką! Dlaczego? A no dlatego, że jego ojciec, Jonny Johansson, jest dyrektorem kreatywnym Acne Studnios!

Od dłuższego czasu obserwuję młode pokolenie i doskonale wiem, że młodzi ludzie w modzie zaczęli cenić kunszt szycia, jakość wykończenia i oryginalny krój ubrań. Oni już nie podążają za utartymi kanonami i nie przejmują się tym, co na temat ich stylu mówią inni. To doskonałe odzwierciedlenie filozofii naszej marki. Mój syn, Frasse, nieodłącznie kojarzy mi się z tym młodym pokoleniem. Zapytałem się go o zdanie i jestem niesamowicie szczęśliwy, że zgodził się wziąć udział w naszej kampanii - przyznał Jonny Johansson.

Chłopiec pozował przed obiektywem Viviane Sassen. Buty na obcasie, modne torebki, płaszcze, okulary, biżuteria... Chłopiec nie był ani trochę skrępowany ani zawstydzony! Zdjęcia wyszły świetnie, a przed Frasse być może właśnie otworzyły się drzwi do świata mody.

Co sądzicie o zatrudnianiu dzieci do takich projektów?Kontrowersyjna kampania reklamowa Acne Studios (FOTO)

Kontrowersyjna kampania reklamowa Acne Studios (FOTO)

Kontrowersyjna kampania reklamowa Acne Studios (FOTO)

Kontrowersyjna kampania reklamowa Acne Studios (FOTO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!