KONKURS SLIM EXPRESS

przejdź do komentarzy
konkurs konkurs/mat. prasowe

Tylko teraz specjalnie dla czytelniczek Zeberki mamy wyjątkowy konkurs! Do wygrania darmowy cykl zabiegów marki Slim Express!

Wiosna zbliża się coraz większymi krokami, a co za tym idzie, jest to odpowiedni czas, by zadbać o swoje ciało. Nie macie jednak czasu na kilkugodzinne wizyty na siłowni lub po prostu brakuje Wam ochoty na bardzo restrykcyjne diety? Teraz to już nie problem! Zapoznajcie się koniecznie z propozycją marki Slim Express i przekonajcie się, że szybkie i efektywne odchudzanie naprawdę jest możliwe!

Skorzystajcie z oferty marki Slim Express, która oferuje wysokiej jakości zabiegi szybkiego i skutecznego odchudzania, oparte na Lipolizie Laserowej, czyli na działaniach usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem lasera! Usługa trwa zaledwie 20 minut, a co najważniejsze, już po pierwszej wizycie można zauważyć efekty pod postacią utraty centymetrów w obwodzie odchudzanej części ciała!

Warto także dodać, że korzystając z usługi Slim Express nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Wystarczy odwiedzić któryś z blisko 30 punktów Slim Express w Centrach Handlowych w wielu miastach Polski i odsłonić tylko te partie ciała, które chce się wyszczuplać. Pełna lista adresów Slim Express Point dostępna na www.slim-express.pl.

Usługi marki Slim Express nie są jednak przeznaczone wyłącznie dla pań. Metoda ta nadaje się dla mężczyzn, gdyż nie wymaga dodatkowych zabiegów w domu, używania kremów czy stosowania skomplikowanych diet itp. Podstawową zasadą jest picie dużej ilości wody po zabiegu i zwrócenie uwagi na to, co się je.

Jeśli i Ty macie ochotę na własnej skórze przekonać się o rewelacyjnych działaniach zabiegów marki Slim Express, weźcie udział w naszym konkursie! Wystarczy, że odpowiesz na następujące pytanie – dlaczego to właśnie Ty powinnaś otrzymać od nas voucher na darmowy cykl zabiegów marki Slim Express?

Do wygrania 1x voucher na 12 zabiegów, 2x voucher na 6 zabiegów oraz 5x voucher na 1 zabieg!


Odpowiedzi wysyłajcie na adres slim_konkurs@marquard.pl


Czekamy na nie do 08.03.2015!


Nie przegapcie takiej okazji!


KONKURSOWE ODCHUDZANIE!

Powodzenia!


Regulamin konkursu znajdziesz tutajPolecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!