Konkurs na złotą stylizację

przejdź do komentarzy
konkurs konkurs/Złote Tarasy

Jeśli lubicie się przebierać (a wiemy, że tak!), to konkurs dla Was!

Rusza konkurs na najlepszą stylizację - taką, jaką przysyłacie do naszej redakcji, a którego organizatorem są Złote Tarasy.

Motywem przewodnim dla stylizacji jest hasło: „Wyprawa po złote runo”. Konkurs skierowany jest do osób, które lubią zabawę modą i mają pomysł na siebie. Nagrodami w konkursie są vouchery na zakupy w Złotych Tarasach, a dla zwycięzcy dodatkowo dwuosobowy wyjazd na jesienny Fashion Week do Aten.


Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać maksymalnie 3 fotografie własnej osoby w oryginalnych jesiennych stylizacjach nawiązujących do tematu konkursu. Informacji o konkursie należy szukać na stronie internetowej www.zlotetarasy.pl w zakładce konkurs oraz na fan page Złotych Tarasów w serwisie Facebook. Zgłoszenia prac można nadsyłać do 10 września 2010 roku. 15 września. Jury konkursu wybierze 10 finalistów, którzy zaproszeni zostaną do Złotych Tarasów na wielki finał.

W Jury konkursu zasiądzie stylistka Złotych Tarasów, przedstawiciel Złotych Tarasów oraz reprezentanci patronów medialnych, którymi są portale: stylio.pl, szafa.pl, kobieta.spryciarze.pl, zeberka.pl oraz Dilemmas Magazine i Planeta FM. Wśród nadesłanych zgłoszeń wyłonionych zostanie 10. finalistów. Wszystkie 10 prac znajdzie się na fan page Złotych Tarasów na platformie facebook: http://www.facebook.com/ZloteTarasy. Od 16.09 do 24.09 trwać będzie plebiscyt publiczności, podczas którego Internauci wybiorą ich zdaniem najlepszą stylizację. Zwycięzca plebiscytu publiczności w nagrodę będzie mógł wraz z osobą towarzyszącą wyjechać na Fashion Week w Łodzi.


Finał konkursu odbędzie się w trakcie Fashion Day w Złotych Tarasach, w sobotę, 25 września 2010 roku. Podczas eventu będziemy mieli okazję nie tylko poznać laureatów konkursu, ale również zapoznać się z aktualnymi trendami w modzie, o których będzie opowiadał stylista Złotych Tarasów oraz zaproszeni goście. Dodatkową atrakcją dla wszystkich, którzy pojawią się w tym dniu w Złotych Tarasach, będzie możliwość przejścia metamorfozy. Chętnym do wzięcia udziału w tych ubraniowych metamorfozach będzie robiony profesjonalny make-up oraz fryzura, a następnie sesja zdjęciowa. W trakcie całego dnia w poszukiwaniu najciekawiej wystylizowanych klientów centrum pasaże Złotych Tarasów będą przemierzali fotoreporterzy ulicznej mody. Najoryginalniejsze stylizacje będą nagradzane. Podczas finałowego eventu Jury wybierze także zwycięską stylizację, której autor wyjedzie wraz z osobą towarzyszącą na Fashion Week do Aten.

Planowana impreza będzie doskonałą okazją, aby skonfrontować swoją wiedzę z zakresu mody ze stylistką Złotych Tarasów, a także zobaczyć co będzie trendy podczas tegorocznego sezonu jesień/zima.

Więcej na stronie internetowej www.zlotetarasy.pl
I na fan page Facebook: http://www.facebook.com/ZloteTarasy


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!