Konkurs fotograficzny: wygraj aparat Nikon

przejdź do komentarzy
konkurs konkurs/tywybierasz.pl

Wybierz: Pewna wygrana lub niespodzianka.

Życie, to ciągłe podejmowanie decyzji, to sztuka dokonywania wyborów. Czy lubimy w życiu być hazardzistami i podejmować ryzyko, czy wolimy pewniaki?

Niektórzy potrafią dokonywać szybkich i trafnych wyborów, inni mają z tym wiele problemów. Pewne jest jedno, że gdy stchórzymy i nie podejmiemy ryzyka zwykle żałujemy. Wybór racjonalny nie zawsze okazuje się słuszny, zwłaszcza w sytuacji.

W codziennym życiu nie często stawiamy na ryzyko. Pewne "tu i teraz" oraz tak zwany "zdrowy rozsądek" zwykle determinują nasze decyzje.

Co innego, gdy możemy dostać coś extra, ale sięgnięcie po nagrodę wymaga od nas podjęcia ryzyka. Tu łatwiej nam zagrać w tzw. "rosyjską ruletkę".

Czy mając do wyboru pewniak w postaci np. super aparatu fotograficznego lub nagrody niespodzianki postawisz na pewną wygraną, czy zaryzykujesz? Niespodzianką może być np. podróż dookoła świata, wypasiony skuter, modny iPad lub zwyczajny pluszak.

Tych, którzy lubią ryzykować i tych, którzy lubią w życiu pewne sytuacje zapraszamy na stronę www.tywybierasz.pl. Czeka Was tam konkurs pod hasłem „Pokochaj wybór”. Zadaniem uczestników jest sfotografowanie momentu podjęcia decyzji i opisanie możliwych rozwiązań dla pokazanej sytuacji.

Nagrodami w konkursie są:

- Nagroda Główna: Niespodzianka, dla tego kto zaryzykuje lub tzw. Pewniak czyli Aparat Nikon D700 wraz z obiektywem Nikon AF-S 24-70mm f/2,8G ED o wartości 15.000 PLN


- oraz 10 dodatkowych wyróżnień w postaci Camera GoPro HD HERO 2 Outdoor Edition.


Prace konkursowe oceniać będzie profesjonalne jury w składzie:

Lidia Popiel, Jacek Poremba i Janusz Noniewicz.

Czasem warto uwierzyć, że los uśmiechnie się właśnie do Ciebie. Nikt nie rodzi się szczęściarzem, ale każdy może się nim stać.

Podejmiesz ryzyko czy wolisz pewną nagrodę? - KLIKNIJ, BY ZAGRAĆ

Wybierz: Pewna wygrana lub niespodziankaPolecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!