[KONKURS] Dołącz do akcji Mocne Strony Kobiety i wygraj nagrody!

przejdź do komentarzy
mocne strony kobiety mocne strony kobiety/Cosmopolitan

To akcja dla kobiet, które potrafią zmieniać świat!

Mocne Strony Kobiety to polska wersja organizowanej od kilku lat w Stanach Zjednoczonych „sztandarowej” akcji COSMOPOLITAN - Fun Fearless Female mającej na celu promowanie filozofii Cosmopolitan oraz młodych, aktywnych kobiet sukcesu. Polska edycja konkursu nosi nazwę MOCNE STRONY KOBIETY. Chcemy pokazać, że również w Polsce jest wiele niezwykłych młodych kobiet umiejących żyć niebanalnie.


Kandydatki na Cosmodziewczynę są wybierane nie tylko pośród czytelniczek magazynu, ale również zachęcamy nasze czytelniczki, aby zgłaszały inspirujące kobiety ze swojego bliskiego otoczenia, np. siostrę, przyjaciółkę etc.


Akcja ma na celu znalezienie niezwykłej, przebojowej kobiety, która odniosła w życiu sukces i może być wzorem do naśladowania przez innych. Inteligentna, odważna, optymistyczna z wyraźnie postawionym celem, a przy tym serdeczna - to wszystko cechy Cosmodziewczyny!


Jury oceniać będzie:  • - wyjątkowe osiągnięcia życiowo-zawodowe

  • - pomoc innym kobietom w osiągnięciu sukcesu

  • - konsekwencję i siłę przebicia w dążeniu do celu

  • - cechy osobowości powodujące, że dana osoba stała się wzorem do naśladowania dla innych kobiet


AVON WSPIERA MOCNE STRONY KOBIETY


Partnerem strategicznym akcji jest marka AVON, która od lat wspiera MOCNE STRONY KOBIET. Które? Odwagę, pozwalającą przekraczać granice. Pewność siebie, by sięgać po to co wydaje się nieosiągalne. Niezależność, która sprawia, że biorą życie we własne ręce. Pasję, będącą inspiracją dla innych. AVON wierzy w wielką siłę kobiet, dlatego wspiera je w pokonywaniu ich codziennych problemów i inspiruje do pozytywnych zmian. Oferuje innowacyjne kosmetyki, by czuły się piękne, prowadzi kampanię przeciwko rakowi piersi i przemocy domowej, by były zdrowe i bezpieczne, daje im możliwość rozwoju osobistego i zyskania niezależności finansowej, by mogły spełniać marzenia! Jeśli to Właśnie Ty masz mocne strony kobiety lub znasz wspaniałą dziewczynę, która zmienia świat, zgłoś Ją do udziału w Akcji. Szukamy właśnie Was!


Na laureatkę konkursu czekają atrakcyjne nagrody:


  


ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ


 


1. Kosmetyki AVON   


 


 2. Grant o wartości 20 000 zł


 
 


3. Laptop HP
 


4. Voucher na bieliznę
 


5. Skuter SYM
 


6. Wakacje na Bali
 


 


 


                      


                              
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!