Koniec z codziennym depilowaniem nóg! Naszedł czas na Ice Laser!

przejdź do komentarzy
depilacja depilacja/iStock

Cudownie!

Poznaj najnowszy zabieg, który uwolni Cię od problemu częstego depilowania nóg. Dzięki Ice Laser zapomnisz o problemie wrastających włosków, zaczerwienieniach i podrażnieniach skóry! A efekt gładkiej skóry będzie trwał i trwał…

ZOBACZ TEŻ: PODSTAWOWE BŁĘDY, KTÓRE POPEŁNIASZ, APLIKUJĄC PUDER! PSUJESZ MAKIJAŻ!

Zabieg Ice Laser jest wykonywany w specjalistycznych klinikach za pomocą maszyny, która działa na właściwą warstwę skóry, by móc bez problemu „zlikwidować” mieszki włosowe i zapobiec porostowi włosów.

Dlaczego Ice Laser? Ponieważ ta część urządzenia, która wchodzi w kontakt ze skórą zapewnia przyjemne ochłodzenie. Specjalna nakładka daje uczucie podobne do tego, jakby ktoś przyłożył do skóry kostki lodu. W trakcie trwania zabiegu wrażenie to powoli słabnie, ale nadal nie na tyle, by zacząć odczuwać gorąco lasera. Zimny laser ma chronić przed podrażnieniami i zapewnić komfort podczas depilacji.


ZOBACZ TEŻ: BIO WYPEŁNIACZE - ZASTĄPIĄ BOTOKS?

Głównymi różnicami, w porównaniu z tradycyjnym laserem, jest przede wszystkim to, że zabieg jest mniej bolesny. Podczas depilacji zwykłym laserem można odczuwać lekki dyskomfort związany z uczuciem gorąca. W przypadku lodowego odpowiednika nasadka nagrzewa się bardzo, bardzo powoli.

Zaletą Ice Laseru jest również to, że może być on stosowany na większości typów skóry i włosów – nawet na opalonym ciele. Ice Laser można z powodzeniem stosować na głębszych, ciemniejszych odcieniach. Jest on również bezpieczny dla osób posiadających wrażliwą skórę.

Spróbujecie?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (3): sortuj
  • gość: Emila 19-09-18, 14:07 cytuj
    Depilacja laserowa jest genialna, trochę bolesna ale warto pocierpieć aby później mieć spokój raz na zawsze z włoskami. Ja swoją depilację okolic bikini zrobiłam w salonie Estetyka Day Spa w Piasecznie i jestem bardzo zadowolona z efektu.
  • gość: Lila 28-08-18, 14:05 cytuj
    Palomar Vectus to wybawienie dla kobiet! Robiłam na tym sprzęcie zabieg w krakowskiej Klinice Vesuna, na Dobrego Pasterza i do tej pory jest zadowolona z efektów. Depilacja trochę zajęła bo aby utrzymać efekt musiałam udać się do Kliniki kilka razy, a po każdym zabiegu musiałam zachować odpowiedni odstęp. Owłosienie usuwałam pod pachami i na nogach, a przy nogach najdłużej się czeka na kolejny zabieg, ale przyznam szczerze, że warto. Mam spokój z depilacją na długi czas.
  • gość: Ilonka 24-08-18, 11:34 cytuj
    Depilacja laserowa to świetny zabieg, a przede wszystkim skutecznym. Ja już pozbyłam się praktycznie wszystkich włosków ze skory. Na zabiegi chodzę do Instytutu Piękna Bielenda w Krakowie. Mają świetne lasery i profesjonalną obsługę.