Konflikt? Kłótnia? Anna Lewandowska opowiedziała o Ewie Chodakowskiej

przejdź do komentarzy
anna lewandowska anna lewandowska/© KAPiF

Co zaszło między trenerkami?

Nie tylko sposób radzenia sobie Anny Lewandowskiej z hejtem był tematem, o który trenerka wspomniała w ostatniej rozmowie z Magdą Mołek. W programie W roli głównej nie zabrakło też pytania o to, jak układają się relacje żony Roberta Lewandowskiego z jej największa konkurentką, Ewą Chodakowską.

ZOBACZ TEŻ: Przepis Anny Lewandowskiej na hejt? Kontrowersyjny - na pewno...

W show-biznesie aż huczy od plotek mówiących o tym, że panie nie przepadają. Ponoć miało dojść między nimi do kłótni. Obie miały kwestionować swoje metody pracy.

Dziennikarka nie pominęła w programie tego tematu, a kolei Anna nie uciekała od odpowiedzi. Cóż... Możecie być zdziwione, jeśli spodziewałyście się malowniczego opis dramatu.


- Piąteczkę przybijasz też z Ewą Chodakowską? - zaczęła dziennikarka.


- No pewnie! Pewnie, że tak.

- Teraz opowiedz o rzekomym konflikcie, który was strasznie różni, i dzieli Polskę na pół.

- Nigdy nie było żadnego konfliktu. Jak się poznałyśmy, to się przytuliłyśmy. "Część, no wreszcie się poznałyśmy". Każdy ma swoją drogę. Robimy obydwie - wydaje mi się - pozytywne rzeczy.

- No i ruszacie nasze tyłki z kanapy...

- I ruszamy tyłki z kanapy. Tak naprawdę działamy, dajemy z siebie wszystko. Właśnie wręcz przeciwnie - trzeba to powiedzieć, że my raczej się w tym wszystkim jeszcze wspieramy, i mówimy "super robotę robisz", "Ewa, super", "Ania, ekstra". Jakby potrafimy sobie to powiedzieć i to jest piękne.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska: Chodziłam w dziurawych butach zimą. Pomagał nam Caritas

Anna potwierdziła to, co już kiedyś z Ewą tłumaczyły pod wspólnym zdjęciem na swoich profilach w portalach społecznościowych. Obie dopingują się w walce o zgrabne figury i zdrowie Polek.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!