Komiczne rysunki Belgijki pokazują, jak wygląda walka kobiet z codziennością

przejdź do komentarzy
viral viral/© Instagram

Szczerze i bez kompleksów...

Bycie kobietą nie zawsze jest łatwe. Zwłaszcza w dobie mediów społecznościowych i zmieniających się trendów. Kobiety pragną być idealne, choć nie lubią, kiedy to mężczyźni ustanawiają te ideały. Na szczęście w podążaniu za marzeniami można zrobić sobie przerwę i odetchnąć pełną piersią. Taką możliwość dają nam między innymi obrazki, które zaraz zobaczycie. Poprzez sztukę ta kobieta pokazuje, że nie jesteśmy same w zmaganiu się z codziennością.

Planet Prudence, 25-letnia Belgijka, postanowiła pokazać całemu światu, jak to jest być kobietą. I zrobiła to z rozbrajającą szczerością. Przyznajcie, która z nas jest zawsze zadowolona po wizycie u fryzjera, która z nas nie rozpięła kiedyś rozporka przy stole, aby zmieścić więcej jedzenia i w końcu, która z nas zawsze wybiera imprezę zamiast towarzystwo telewizora?

ZOBACZ TEŻ: Te obrazki mówią wszystko o noszeniu stanika (FOTO)

Od kiedy wrzuciła do sieci swój pierwszy obrazek, na jej Instagramie zgromadziła się całkiem pokaźna gromadka, bo prawie 400 tysięcy fanów. Zobaczcie, jak uroczo Planet Prudence pokazuje naszą kobiecą rzeczywistość.

Który obrazek pasuje do Was najbardziej?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!