Koloryzacja inspirowana naturą. Prawdziwe dzieła sztuki na włosach!

przejdź do komentarzy
modna koloryzacja włosów modna koloryzacja włosów/© Instagram

Niezwykłe!

Natura jest inspirująca. Inspirująca do tego stopnia, że pewna Kanadyjka postanowiła stworzyć serię koloryzacji dedykowaną potędze natury. Ursula Goff publikuje na Instagramie efekty koloryzacji inspirowanych naturą. W jej dorobku znajdują się między innymi gorące źródła, drewno oraz słoneczniki.

Kolorystka zapisuje zdjęcia, które wpadają jej w oko i umieszcza na tablicy inspiracji. Następnie opracowuje technikę farbowania włosów i na koloryzację inspirowaną naturą namawia swoje klientki. Co ciekawe wiele z nich decyduje się na te odważne propozycje.

ZOBACZ TEŻ: HAILEY BALDWIN PRZEFARBOWAŁA WŁOSY! WYBRAŁA KOLOR POKOLENIA MILLENIALSÓW!

Jeśli widzę coś, co jest przyjemne wizualnie, automatycznie zaczynam myśleć, jak mogę odtworzyć to na włosach. Czasami koloryzacje są bardzo dosłowne, a niekiedy konceptualne i nie do końca zdradzają, czym się inspirowałam.


Kluczem Ursuli jest rozumienie sztuki nakładania różnych kształtów i kolorów na włosy. Jak sama twierdzi, daje to różnorodne efekty. Niekiedy wygląda bardzo cyfrowo innym razem abstrakcyjnie i ekspresjonistycznie. Co ciekawe, farbując włosy Goff wyobraża sobie, że maluje na płótnie.

ZOBACZ TEŻ: 10 TRENDÓW KOLORYZACYJNYCH INSPIROWANYCH JEDZENIEM! NAJMODNIEJSZE KOLORY 2018!


Podoba się Wam?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość 25-01-18, 18:56 cytuj
    Przestańcie non stop pisać o nudach typu makijaże, włosy, pielęgnacja. Więcej stylizacji, zdjęć gwiazd i celebrytek, a nie tylko takie nudy!
    Nie masz konta? Zarejestruj się!