Kolekcja Loft37 dla Biedronki to porażka? Ten post nie pozostawia wątpliwości

przejdź do komentarzy
freestyle voguing freestyle voguing/mat. pras.

Auć... TO musi boleć!

Doświadczenie zdobyte po wcześniejszych limitowanych kolekcjach tworzonych przez znane marki dla Biedronki kazało nam przypuszczać, że i tym razem będzie to prawdziwy sprzedażowy hit. Cóż, nie przeliczyłyśmy się w kwestii szybkości, z jaką z półek zniknęły pastelowe, przeurocze baleriny, które dla dyskontu stworzyło Loft37. Buty sprzedawały się niczym gorące bułeczki. Tradycyjnie wystarczył dzień, by większość z nich zniknęła ze sklepów. W końcu kusiły one nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale i ceną...

ZOBACZ TEŻ: Tak blogerki modowe bawią się na festiwalu Open'er 2016

Oczywiście, pozostawało pytanie o ich jakość, choć jej gwarancją miała być marka, która stworzyła kolekcję dla Biedronki. Czyżby okazało się, że niestety tym razem nie poszła ona w parze z prestiżem?

Zwróciła na to uwagę czytelniczka Freestyle Voguing, a sprawę nagłośnił - w bardzo charakterystycznym dla siebie stylu - Tobiasz Kujawa.

Nie komentowałem współpracy Loft37.pl i Biedronki, zatytułowanej "Just for Money", ups - przepraszam, "Just for Fun", czyli serii podejrzanie tanich butów, udających produkty znanej na całym świecie marki Melissa, bo nie kupuję tych wszystkich tłumaczeń o radości dzielenia się swoimi produktami w niższych cenach. To jest po prostu marketingowa ściema, a nie żadna radość. Radość odczuwają projektantki - w tym przypadku Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka, po podliczeniu zysków. - tak rozpoczyna się wpis na FB bloger...


ZOBACZ TEŻ: Już jest - Kolekcja Loft37 dla Biedronki!

Dziś jednak warto wspomnieć o innych konsekwencjach tej współpracy, tym bardziej, że na pomoc wzywa czytelniczka - w takiej sytuacji muszę zareagować. Poniżej widzicie skutki noszenia tych butów, po 15 minutowym spacerze. Stopy należą do dziecka, 12-letniej córki czytelniczki, czyli można by pomyśleć, że idealnej odbiorczyni tych pastelowych produktów. - kontynuuje.

W dalszej części komentarza dotyczącego załączonego do niego zdjęcia, Tobiasz zwrócił uwagę na kolejna niezwykle ważną kwestię - wpływu butów i tworzywa, z którego zostały wykonane, na zdrowie noszących.


Pytanie o to, czy noszenie tego typu butów, bez względu na to, jak urocze by nie były, warte jest w najlepszym wypadku jedynie bolesnych otarć, nasuwa się tu samo.

ZOBACZ TEŻ: HOT 5 - Torebki polskich marek

Tym razem kwestia dotyczy balerinek, których cena rzeczywiście nie była wygórowana, ale nie ukrywajmy - podobna sytuacja mogła mieć miejsc w przypadku zdecydowanie droższych butów i niekoniecznie wykonanych z gumy... Krocie wydane na piękne szpilki czy baleriny nie będzie gwarantowało, że nie otrą one stóp. Podobnie, jak w przypadku kupowania tańszego obuwia, potrzebny jest po prostu rozsądek.

Niestety, czasem przegrywa on z perspektywą noszenia modnego dodatku...
Kolekcja Loft37 dla Biedronki to porażka? Ten post nie pozostawia wątpliwości

Kolekcja Loft37 dla Biedronki to porażka? Ten post nie pozostawia wątpliwości

Kolekcja Loft37 dla Biedronki to porażka? Ten post nie pozostawia wątpliwości

Kolekcja Loft37 dla Biedronki to porażka? Ten post nie pozostawia wątpliwości

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!