Kolekcja Heidi Klum wypełnia lukę w szafie kobiety?

przejdź do komentarzy
heidi klum heidi klum/© PR Photos

Tego chciała modelka.

Heidi Klum, która ma za sobą debiut jako projektantka ubrań we współpracy z New Balance, zdradza przyczyny, dla których zdecydowała się na podjęcie pracy nad kolekcjami dla kobiet.

W opinii Klum, jej linia odzieżowa ma za zadanie "wypełnić lukę" w garderobie kobiet. Ubrania są przeznaczone dla zapracowanych pań, które mogą włożyć je na różne okazje.

Jak wyznaje:Czułam, że [kolekcja] może wypełnić puste miejsce w szafie nie tylko mojej, lecz wielu kobiet. Wszystkie mamy parę dżinsów czy małą czarną, ale gdy chcemy wyglądać stylowo biegając po sklepach, nie mamy takiej podstawowej bazy ubrań, które mogłybyśmy włożyć i czuć się świetnie.

Klum twierdzi, że od chwili powstania kolekcji, niektóre z ubrań stały się jej codziennym uniformem. Jak powiedziała w wywiadzie dla magazynu LOOK: Jestem żoną i mamą, która godzi pracę z rodziną. W trakcie przeciętnego dnia odbieram dzieci ze szkoły, bywam na spotkaniach, potem zabieram dzieci na karate. Potrzebuję ubrań, które zapewnią mi wygodę i dobry wygląd. Projektowałam z myślą o stworzeniu idealnej podstawy - ciuchów na każdy dzień. Wykorzystałam luksusowe, wygodne i stylowe materiały aby nadać projektom idealny kształt.

Jak sądzicie, czy ubrania zaproponowane przez Klum - możecie zobaczyć je w filmie promocyjnym poniżej - spełniają tę funkcję?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!