Kolejny dziwny trend na Instagramie! Beauty blogerki maluj±... nosy!

przejdĽ do komentarzy
makijaż nosa makijaż nosa/Instagram @gothfruits

Sushi między oczami? Czemu nie...

Je¶li chodzi o pomysły na wykonanie makijażu, dozwolony jest każdy chwyt. Wielokrotnie informowały¶my Was o finezyjnych sposobach na stylizację brwi lub makijaż ust, ale odkryły¶my co¶ nowego. Użytkowniczki Instagrama już nie tylko pudruj± noski, ale również tworz± na nich zabawne obrazki. Sushi i owoce namalowane na twarzy? Tak, to możliwe.

Sposób użycia produktu opisany na etykiecie to jedynie sugestia. Wystarczy odrobina kreatywno¶ci, żeby stworzyć co¶ innowacyjnego. Tak wła¶nie narodził się nowy trend– artystyczny make-up nosa. Wiele młodych dziewczyn publikuje w social mediach zdjęcia, na których prezentuj± błyskawice między oczami, winogrona czy wyżej wspomniane sushi. Choć jest to niespotykane, to wygl±da bardzo interesuj±co.

ZOBACZ TEŻ: CO ZROBIĆ, ABY RZĘSY WYGLˇDAŁY NA DŁUŻSZE? 5 SPOSOBÓW NA OSIˇGNIĘCIE SUKCESU

Taki makijaż powstaje poprzez niekonwencjonalne nakładanie produktów, takich jak eyeliner i cień do powiek. Dzięki odrobinie cierpliwo¶ci i precyzji powstaje dzieło, które może nie jest dobrym pomysłem na codzienny makijaż, ale idealnie sprawdza się w instagramowych sesjach.

Możliwo¶ci jest wiele. Niektórzy ograniczaj± się tylko do nosa, inni maluj± w ten sposób cał± twarz. Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraĽnia. To zapewne ¶wietna forma zabawy!

ZOBACZ TEŻ: POWIĘKSZANIE UST BEZ UŻYCIA SKALPELA! ZOBACZ JAK DZIAŁAJˇ FALE RADIOWE


Skusisz się?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!